Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Чайка Михайло Олександрович відгуки (Чайка Михайло Олександрович відгуки)
Чайка Михайло Олександрович відгуки
Tapclat Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович відгуки


Цікавлять відгуки про судинного хірурга, флеболога Чайку Михайла Олександровича, що можете сказати про цього лікаря і про методи його лікування. Заздалегідь вдячний.
 
Зигмунд1986 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Загалом, звернувся до Михайла Олександровича з проблемою важких ніг і червоними сітками (варикоз 1 ступеня) в районі гомілкостопа, я дуже багато знаходжуся на ногах, оскільки працюю персональним тренером. Провів мені кілька безболісних процедур і тепер жодних червоних вен на ногах і ноги, як пушинки.  Рекомендую звертатися.
 
Неллі75 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Tapclat, також рекомендую звертатися до Михайла Олександровича на всі 100%. Зверталася до лікаря в травні 2021 року з приводу судинної сітки на ногах.  Михайло Олександрович відправив на УЗД вен, потім було проведено 2 процедури: склеро + лазер. Ефект чудовий.
 
Екаttерина Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася по допомогу до Михайла Олександровича в лікуванні варикозу 1 ступеня. Дуже задоволена результатом. Ніжки чисті, без сіточок, без "зірочок". Михайло Олександрович чуйний, уважний, добрий лікар, а головне, фахівець своєї справи. Дуже рекомендую. Результат видно відразу після першого місяця!
 
Олімпія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Михайла Олександровича за рекомендацією свого лікаря. Після вагітності вени на ногах проявилися більш інтенсивно, особливо в підколінній ділянці. Після 2 відвідувань лікаря все минуло, від болісних відчуттів варикозної хвороби не залишилося й сліду. Можу сміливо вам, Tapclat, рекомендувати.
 
Barbara0 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно ж результат лікування у доктора Чайки, дуже порадував! Не очікувала, що це так легко виправити і виправити. У моєму випадку використовували лазер і склеротерапію. Дуже грамотно, оперативно і практично безболісно. Рада, що зважилася, хоча були сумніви, лікар молодий, але дуже грамотний.
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Наприкінці січня зверталася до Михайла Олександровича з приводу варикозного розширення вен на ногах. Через видимі вени на ногах кілька років не дозволяла собі носити відкритий одяг, оскільки вигляд був просто жахливий. Лікар провів компресійну склеротерапію в кілька етапів на обох ногах. Я дуже задоволена результатом і можу сміливо вам його рекомендувати!
 
Caroline Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже після 3 сеансу склеротерапії всі жахливі судинні сітки на ногах зникли і я після багатьох років носіння штанів можу носити спідниці. Дуже рекомендую лікаря і цю процедуру всім, хто зіткнувся з аналогічною проблемою.
 
Lybava Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Учасники форуму, можете дати контакти Михайла Олександровича?
 
Barbara0 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистий номер Михайла Олександровича - 0976447223.
 
tatyannaa Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Найбільше мене вразило те, що лікар сказав: "Для мене головне вилікувати вас".  Чесно сказати, якого професіонала я ще не зустрічала.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Чайка Михайло Олександрович відгуки (Чайка Михайло Олександрович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: