Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Полюлях Оксана Анатоліївна Одеса відгуки (Полюлях Оксана Анатоліївна Одеса відгуки)
Полюлях Оксана Анатоліївна Одеса відгуки
Патрісія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна Одеса відгуки


Хто народжував у пологовому будинку № 5, поділіться, будь ласка, відгуками. Може порекомендуєте лікаря у якого краще народжувати.
 
Агата Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
У 2020 році в травні народжувала, у Полюлях Оксани Анатоліївни. Усе супер! Ще б сходила! Рекомендую!
 
galla44 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж народжувала з Оксаною Анатоліївною, і під час вагітності вона мене спостерігала, і допомагала. Дуже уважна, чуйна, обізнана лікарка. Я всім рекомендую, хто планує вагітність і взагалі хто шукає небайдужого і лікаря зі знаннями...
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Оксані Анатоліївні на світ з'явився наш довгоочікуваний синочок, все вийшло з першого разу, і чомусь я не сумнівалася в її професіоналізмі.  І найголовніше - результат!
 
АліNa Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в Полюлях у червні 2020 року. Прекрасна лікарка, вдячна їй, що пологи пройшли природно і без будь-яких ускладнень. Завдяки лікарці, її допомозі, підтримці, детальним поясненням я почувалася на пологах спокійно і впевнено, можливо, завдяки цьому про пологи залишилися приємні спогади. Якщо підемо за другим, то тільки до професіонала своєї справи Полюлях О.О.
 
kariNna Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар, я дуже рада, що мені свого часу порадили саме її! Завдяки їй на світ на 41 з половиною тижні з'явився мій син. Пологи були природні, але не без складнощів, з якими Оксана Анатоліївна впоралася швидко і професійно. Досвідчена, турботлива, уважна, відмінно контролює і веде вагітність від і до. Рекомендую!
 
zinaaa Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене вагітність не була легкою і кілька разів протягом вагітності виникали ситуації, що вимагали невідкладного дзвінка, і Оксана Анатоліївна завжди уважно вислуховувала, знаходила потрібні слова підтримки і заспокоєння, що було для мене дуже важливо. На пологи лікарка приїхала швидко і мені дуже допомогла її підтримка і правильна тактика у веденні моїх пологів. Я не очікувала, що лікар буде заходити в післяпологове дізнатися про мій стан - це було дуже приємно. І я хочу зауважити, що завжди відчувається, коли людина любить свою роботу.
 
9Жанна9 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала з доктором Полюлях уже другу дитину. Дуже чуйна, уважна лікарка! Рекомендую! Жодного разу не пошкодувала, коли звернулася до неї і в перший, і вдруге! На всі мої скарги реагувала дуже швидко, завжди підтримувала, приділяла досить багато уваги, як і всім іншим своїм пацієнтам, а нас було не один і не два.
 
Екаttерина Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігалася під час вагітності та народжувала у цієї лікарки. Народжувала самостійно. Дуже уважно поставилася до процесу підготовки до пологів, призначила всі необхідні препарати!  Дуже рекомендую!
 
Elenochka8 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна домовиться з акушеркою Полюлях про пологи?
 
galla44 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте їй і домовляйтеся - 0973540073.
 
Серафимка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хочете кваліфікованої допомоги та людського ставлення - звертайтеся до Полюлях Оксани Анатоліївни!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Полюлях Оксана Анатоліївна Одеса відгуки (Полюлях Оксана Анатоліївна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: