Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса Таїрова (Нутриціолог Одеса Таїрова)
Нутриціолог Одеса Таїрова
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Одеса Таїрова


Доброго дня відвідувачі сайту! Збуджує інтерес, які нутриціологи в Одесі найграмотніші? Хочеться почути вашу думку про таких профі.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультувалася з багатьма, але неможливо знайти розумного лікаря. Якщо ж ви володієте даними про такого фахівця, який вам допоміг, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво бути в курсі, які лікарі по-справжньому найдостойніші, а то я вже довго в пошуку і мої дослідження катастрофічні.
 
Liana Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Готова висловити незгоду з вищевказаною думкою, проходила лікування, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найграмотніші в цій медичній класифікації, і я хочу їх порадити, це - нутриціологи Кузьмінова Катерина Валеріївна і Решетник Катерина Володимирівна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Худну під контролем нутриціолога Кузьмінової О. В! Вона кваліфіковано призначила для мене індивідуальну програму. Вона у своїй справі - професіонал.
 
Інга Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно шукала хорошого дієтолога-нутриціолога. І ось мені посміхнулася удача! Порадили Решетник Катерину Володимирівну - це найталановитіший нутриціолог на моїй пам'яті. Вона незрівнянна у своїй кваліфікації, змогла допомогти мені налагодити правильне харчування.
 
Майя1976 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Наскільки я можу судити, найкращий нутриціолог-дієтолог Кузьмінова Катерина, вона зробила неймовірне - єдина, яка допомогла мені набрати вагу. Вдячна до глибини душі! Професіонал, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи професіоналізм.
 
Mila26 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна, знаю Решетник Катерину. Можу відзначити за неї, як за найграмотнішого фахівця в цій сфері. Можу я її рекомендувати.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Високоповажні друзі, звернули на себе увагу ці лікарі, можете залишити інформацію про цих фахівців?
 
Роуз Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, звертайтеся - Кузьмінова Катерина Валеріївна приймає в клініці Доктор Благо Плюс на вул. Дмитра Донського 2а/7, контактний телефон 0931536900
 
іррма Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте, будь ласка - Решетник Катерина Володимирівна консультує онлайн, особистий телефон 0636093278.
 
Антонія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно сказали, що Решетник і Кузьмінова найрозумніші професіонали в місті, знаю на власному досвіді. У даній кваліфікації крім них, більше нема до кого звернутися.
 
Барсукова Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Нутриціолог Одеса Таїрова (Нутриціолог Одеса Таїрова)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: