Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж йоні Одеса (Масаж йоні Одеса)
Масаж йоні Одеса
Elen4ik Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Масаж йоні Одеса


Добрий день, дівчата! Мене цікавить питання про йоні масаж в Одесі. Можливо, хтось із вас міг би поділитися досвідом і порадити хорошого фахівця?
 
Анастасія87 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю! У мене був досвід із масажистом Андрієм, який працює в Аркадії. Чесно кажучи, мені його методи не до душі. Було занадто грубо, занадто багато масла використовувалося, а внутрішньовагінальний масаж був просто нестерпно болючим.
 
ВалентинA Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також намагалася пройти йоні масаж з якимось Сергієм на Шевченко проспекті. Я шукала лікування для моєї аноргазмії, але не отримала бажаного результату. Пізніше я звернулася до остеопата-сексолога, Владислава Володимировича Забранського. З ним я пройшла загальний гінекологічний масаж, який значно поліпшив мій стан. Мої симптоми аноргазмії поступово зникли.
 
Nadina Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім, я також пробувала заглибитися у свою проблему, звертаючись до гінеколога і психолога-сексолога, але, на жаль, не помітила жодної позитивної зміни.
 
Ірена Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
За порадою мого лікаря гінеколога, я звернулася до Забранського Владислава Володимировича. Сеанси масажу в нього допомогли мені впоратися з моїми симптомами вагінізму.
 
KSU Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Забранського Владислава Володимировича за рекомендацією мого психолога. Після серії сеансів у мене минули симптоми фригідності.
 
Evgesha Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім привіт! Я була в Забранського Владислава Володимировича за порадою своєї колеги. Після кількох сеансів у мене зникли симптоми аноргазмії.
 
Elen4ik Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію, дівчатка. Чи можете ви поділитися номером телефону Забранського Владислава Володимировича?
 
KSU Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, ось його номери телефону: +380677844314, +380634877825, +380509935792, +380487010704
 
ДаШуЛя Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Важливість йоні масажу, в той час як це ключовий елемент підтримки фізичного та психологічного здоров'я. Я регулярно відвідую сеанси для поліпшення кровообігу в органах малого таза, активації гормонів і зняття психічного стресу.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Масаж йоні Одеса (Масаж йоні Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: