Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Черемушки (Уролог Одеса Черемушки)
Уролог Одеса Черемушки
Сніжанка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса Черемушки


Порадьте уролога-андролога хорошого. Власне питання в тому, хто з ким стикався? Порадьте до кого звернутися.
 
Пітт Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Колосова О.М., завдяки йому одужання пройшло швидко і без ускладнень. Я звернувся до нього через болі незрозумілого характеру, з ним були пов'язані великі надії і він не розчарував. На етапі діагностики не призначав усе підряд, сказав, які найнеобхідніші аналізи треба здати і ще призначив пройти УЗД. Відомості, які вдалося отримати за допомогою цих нехитрих дій допомогли з діагнозом визначитися, а потім і скласти лікування. Як уже й сказав, на одужання після цього швидко пішов. Зараз нічого не болить і не викликає побоювань. Дуже задоволений роботою цього фахівця, шкода, що такий підхід, як у нього, зараз рідкість.
 
Людвіг Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертався до Колосова О.М. після відвідування інших урологів.  Олександр Миколайович справив враження дуже грамотного фахівця, однозначно, найкращий лікар з тих, з ким доводилося працювати до цього!
 
Danislav Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене дуже виручив Колосов О.М.. Коли притиснуло і не знав куди бігти, у розмові з другом дізнався про цього лікаря. Найкращі враження! І, звісно, результат. Найбільше сподобалося, що лікар нікуди не поспішає і хоче справді тобі допомогти, а не те, що скоріше б прийняти тебе і наступного до кабінету.
 
Ісидор1999 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
За 4 місяці Олександр Миколайович вирішив стільки питань, скільки вирішували інші лікарі майже 5 років. Ми з дружиною щасливі і вам рекомендуємо!
 
Єфімов Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар. Зі своїми проблемами промаявся півтора року, багато де був. Уже навіть зневірився. На щастя, підказали знайомі. Олександр Миколайович - дуже уважний лікар і вдумливий. Дуже докладно розповів, як лікуватися. Через кілька місяців можу сказати, що моя проблема багато в чому вирішена. Спостерігаюся тільки в Колосова.
 
Єрмак Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до лікаря Колосова після чотирьох років безуспішного лікування простатиту. Після обговорення результатів обстеження виявилося, що простатиту, як такого, у мене не було. Діагноз зовсім інший. Зараз закінчується 3-х місячний курс лікування. Звичайно, не все райдужно. Але вперше за цей час з'явилися зрушення. Олександра Миколайовича рекомендую, як дуже грамотного і тямущого фахівця.
 
Savva Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Зацікавив лікар, як я можу з ним проконсультуватися?
 
Danislav Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович, приймає в МКЛ № 10 на Малиновського, телефон 0967424737.
 
Єфімов Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся в Олександра Миколайовича вже 4 роки. Дуже кваліфікований фахівець і людина, яка любить свою роботу, вникає в суть проблеми пацієнта. Підбирає оптимальне й ефективне лікування, націлене на результат. У наш час важко знайти хорошого лікаря. Я знайшов. Усім рекомендую Колосова Олександра.
 
Сніжанка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші рекомендації і що відгукнулися на моє прохання.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Черемушки (Уролог Одеса Черемушки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: