Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Довгий Юрій Володимирович (Довгий Юрій Володимирович)
Довгий Юрій Володимирович
anton8908 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий Юрій Володимирович


Добрий день! Форумчани, напишіть, будь ласка, відгуки про лікаря-нарколога Довгого Юрія Володимировича. Хто що чув, хто з ним стикався?
 
zoyas Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший лікар, грамотний. У мене двоє знайомих хлопців лікувалися в його клініці Доктор Благо від наркоманії і зараз уже нормально живуть, дітей виховують, працюють. Я всім рекомендую туди звертатися, у кого з наркотиками або алкоголем проблеми
 
fedya56 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене син в 11 класі розповідає, що троє хлопців уже курять спайси й іншим пропонують. Добре б, щоб хороші лікарі знайшли час і відвідали школи та провели бесіди з дітьми.
 
kiril1 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені довелося особисто познайомитися з Юрієм Володимировичем, коли одного разу потрапив до нього в клініку в запої. Я людина відкрита і не боюся публічно розповідати, адже з усяким може подібне статися. У мене все було добре, але одного разу я дізнався, що моя дружина зраджує мені з другом дитинства. Для мене це було страшним ударом втратити в одну мить одного з найдорожчих людей. Я кинув бізнес, почав пити, втратив квартиру і майно. Напевно мені світило закінчити життя десь під парканом, але мої друзі не дали мені це зробити. Вони зібрали гроші на лікування і відвезли в клініку Доктор Благо Плюс. Там я і познайомився з Юрієм і психологом Іриною. Ці 2 людини буквально повернули мене до нового життя і зарядили бажанням знову досягти ще більших вершин. Я перестав вживати алкоголь, привів у форму своє тіло, почав новий бізнес у сфері вантажоперевезень (за фахом я логіст). За 2 роки я придбав машину, купив будинок і закінчую там ремонт. Скоро ми переїдемо туди з моєю новою красунею дружиною. Я хочу сказати всім хлопцям, які опинилися на дні - не складайте руки, вигрібайте як можете і звертайтеся по допомогу до професіоналів!
 
nata2017 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
У мого чоловіка була залежність від спиртного. Коли він був тверезий, усе було добре. Але тільки варто випити - одразу ставав буквально іншою людиною - дріб'язковою, скандальною, жадібною. Я хотіла з ним розлучатися, але побачила в інтернеті рекламу клініки та акцію - безкоштовну консультацію нарколога. Записалися телефоном і поїхали з чоловіком. Після бесіди з лікарем і здачі аналізів чоловік вирішив підшитися на рік.
 
anton8908 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
А за яким телефоном можна записатися на безкоштовну консультацію?
 
nata2017 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
ми дзвонили за цим номером +38(097) 242-29-22 . Удень зазвичай піднімає слухавку Юрій Володимирович, а ввечері черговий лікар у клініці. Працюють вони цілодобово
 
anton8908 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
А скільки коштує лікування і підшивка?
 
nata2017 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
ми там були 5 років тому, тому за такий термін ціни могли змінитися. Скажу тільки одне - я дзвонила ще в 2 інші відомі наркологічні клініки, і там було дорожче набагато. Нам для лікування вистачило грошей із зарплати чоловіка
 
Lola17 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Юрій Володимирович допоміг моїй мамі позбутися залежності до алкоголю. Вона живе одна і їй сумно. Через це вона потихеньку пристрастилася до вина. Але ми вчасно помітили і привезли на лікування в клініку. Юрій Володимирович похвалив нас, що звернулися одразу, говорив, що жіночий алкоголізм часто так запускають, що привозять уже на самій останній стадії і вилікувати вже вкрай складно...
 
ArturIv Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний лікар! відомий в Одесі з найкращого боку. Сумлінний і нестяжательний.
 
anton8908 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки. Ви мені дуже допомогли визначитися з лікарем! Приїжджав до нього з родичем і поклав його на лікування. Дуже хороші умови в клініці, персонал чудовий і ціни радують. Сподіваюся, що наша проблема буде вирішена назавжди!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Довгий Юрій Володимирович (Довгий Юрій Володимирович)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: