Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Онлайн дієтолог Одеса (Онлайн дієтолог Одеса)
Онлайн дієтолог Одеса
Флора Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Онлайн дієтолог Одеса


Шукаю грамотного дієтолога, який зможе грамотно підібрати індивідуальну систему харчування, бажано щоб змогла проконсультувати онлайн?
 
Ocean658 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Кузьмінова - чудова лікарка-дієтологиня і просто дуже чарівна людина! Розроблена нею програма дала змогу не тільки схуднути, але при цьому не втратити здоров'я!
 
Lizzzka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Є величезне бажання скинути зайві кілограми. Самостійні спроби нічого не дали, подумала, що варто поговорити з професійним дієтологом.  Я звернулася до Кузьмінової Катерини Валеріївни. Вона не просто слідує якимось шаблонам, вона вивчає особливості організму, мої вподобання, спосіб життя і на основі цих відомостей підбирає індивідуальну дієту. На перший погляд, все цілком розумно, буду дотримуватися рекомендацій, сподіваюся, що цього разу все вийде. Був уже невдалий досвід: півроку худла у Дерев'янко Наталії з Інто-Сани, щоправда невдало.
 
Voronin09 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Неймовірний нутриціолог Решетник Катерина!  Вона все розповість, розпише харчування, дасть потрібні рекомендації. Завдяки Катерині Володимирівні я змогла повернути свою допологову форму! Однозначно рекомендую!
 
Dennn7 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
До Катерини Валеріївни проходила лікування у лікаря Бровко Д.А. Результату не було. За рекомендацією потрапила на прийом до Кузьмінової Катерини!  Вона призначила мені таку дієту, яка підходить моєму організму. Голоду я не відчуваю, а кілограми йдуть. Рекомендую!
 
Kover59 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Решетник правильно підібрала мені систему харчування, і націлила мене на результат. За місяць у мене пішли 5 кг, я вважаю це хорошим результатом. Звичайно, дотримання всіх рекомендацій і харчування згідно зі складеним меню обов'язкове.
 
Solnyshko57 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже давно я страждала зайвою вагою. Позначався цим дуже поганий стан, була дуже погана психіка, самооцінки не було ніякої. Вирішила звернутися до дієтолога, порекомендували Кузьмінову О.В. Після першого прийому склалося дуже гарне враження про лікаря.  Катерина Валеріївна призначила чітке лікування. У підсумку за 2 місяці я змогла втратити 13 кг зайвої ваги. Самопочуття стало набагато кращим. Я стала відчувати себе красивою дівчиною без зайвої ваги. Раджу звертатися до цього лікаря.
 
Iren4 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, у якій клініці приймає Катерина Валеріївна і як з нею зв'язатися?
 
Voronin09 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці Доктор Благо Плюс на вул. Дмитра Донського 2а/7, також консультує онлайн.
0931536900 Катерина Валеріївна
 
Pavelll8 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу зв'язатися з Катериною Решетник?
 
Kover59 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер. Консультує тільки онлайн.
 
Helloom Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Буду стислий, тільки факти. Звернувся 3 роки тому із зайвою вагою. За 2 місяці схуд на 12 кг. До сих пір періодично спостерігаюся тільки у доктора Кузьміної. Відмінний фахівець!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Онлайн дієтолог Одеса (Онлайн дієтолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: