Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Хороші кардіологи Одеса (Хороші кардіологи Одеса)
Хороші кардіологи Одеса
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші кардіологи Одеса


Усім доброго часу доби, цікавить хороший кардіолог. Потрібні рекомендації до відмінних лікарів. Порекомендуйте контакти і дані грамотного лікаря на основі особистого досвіду або відгуків близьких знайомих.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі я не знайшла розумного фахівця. Якщо ж хтось порадить, піду.
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Я готова з попереднім оратором вступити в полеміку, бачила фахівців своєї справи Павлова С.В., який сто відсотків найкращий у даній медичній класифікації, і до нього рекомендую записуватися без остраху за своє здоров'я.
 
Ясміна Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допоміг Сергій Володимирович. Звернулися з проблемою, пов'язаною з підвищеним тиском, чудовий фахівець, його призначенню я довіряю і бачу, що лікування моє з його допомогою проходить відмінно, Справжній лікар з великої літери!
 
Тома45 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Я настійно рекомендую лікаря Павлова Звернулася із сильним тиском у грудях у ділянці серця, дуже чуйний лікар, усе розкладає "по поличках", відповість на всі запитання. Аналізи призначає, які дійсно потрібні на даний момент. Ми тепер тільки до нього зі своїми серцевими проблемами.
 
Серафима Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно доктор Павлов призначає відмінне лікування. Один із небагатьох грамотних лікарів!
 
Іветта Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
У сучасному світі складно зустріти фахівця, якому будеш вірити! Всі хвилюючі мене питання розібрані. Мені дуже сподобалася, побільше б таких лікарів! У кваліфікації немає сумнівів, ніколи не робить зайвих призначень і обстежень, відповідає на всі запитання і пояснює кожен свій крок, завжди точно визначає проблему. Лікар із великої літери!
 
Павла Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Про доктора Павлова можу сказати одне - це лікар, який дійсно допомагає. Витягла мою маму з того світу, коли ми вже не вірили.
 
Margarita27 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як приймає цей лікар?
 
Zhorzhina Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіолог Павлов Сергій Володимирович, клініка Лікаріум Французький бульвар 60, телефон 0949173422
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що кардіолог Павлов Сергій Володимирович - найкращий фахівець в Одесі, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
Cyba Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за відгуки, до найкращого фахівця в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Хороші кардіологи Одеса (Хороші кардіологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: