Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Троїцька (Флеболог Одеса Троїцька)
Флеболог Одеса Троїцька
Октавія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса Троїцька


У мене варикоз, середній ступінь уже кілька років, вени сині сильно виступають. До хірурга ходила не допомогло, а до флеболога ще не зверталася, шукаю грамотного фахівця. Може підкажіть до кого краще звернутися.
 
Зигмунд1986 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукав довго лікаря і знайшов чудового фахівця - Чайку М.А. Усе чітко і по справі! Від прийому до операції без зайвої води!
 
Сірі Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зверталася до Залевського Дмитра з тромбозом, усе грамотно пояснив щодо моєї проблеми, дав відповіді на запитання, призначив лікування. Раджу проконсультуватися.
 
Євдоха Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийом у Михайла Олександровича пройшов добре. Провів обстеження, все пояснив про подальше лікування. Дуже приємний і уважний лікар. Усім раджу. Мені теж його порадили - не пошкодувала.
 
Еліонора Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Дмитра Михайловича у 2020 році з варикозом. Лікар провів операбельне видалення вен, тож навіть не залишилося жодного шрамика, щороку ходжу на огляд і завжди йду тільки з позитивними емоціями.
 
Самуїл Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у доктора Чайки на консультації, УЗД, проведено ЕВЛК. Дуже уважний і грамотний фахівець.
 
Ребекка Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила лазерне видалення вени у флеболога Залевського, залишилася дуже задоволеною (дівчатка, не бійтеся, ви в надійних руках), дуже уважний фахівець і дає повну консультацію!
 
Клава44 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Чайка. Звертався за порадою знайомих, оперував обидві ноги в нього. Обидва рази все пройшло добре, видно, що лікар знає, що робить. З пацієнтом поводиться акуратно, розповідає про все, що потрібно знати.
 
Іззі Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з варикозом на лівій нозі, стала боліти нога під коліном. Порекомендувала лікаря подруга, лікувалася у Залевського Д.М. Дуже уважний, конкретний, чіткий лікар. Операція пройшла відмінно, після операції швидко відновилася, двічі була на огляді після. Нічого не турбує!
 
Джуді Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка - хлопчики, дайте контакти цих флебологів.
 
Сірі Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Скидаю вам контактну інформацію - Дмитро Михайлович Залевський лікує в медінституті на Пастера 9, особистий телефон 0971039911.
 
Клава44 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами даними - флеболог Чайка веде прийом у лікарні №10, контактний телефон 0976447223.
 
Alyonka Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Ангіохірург-флеболог Чайка М.А. - дуже чесний і порядний, не призначає зайвих обстежень, грамотний і тактовний лікар. Після його призначення настали значні поліпшення.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса Троїцька (Флеболог Одеса Троїцька)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: