Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт кінезіолог Одеса (Мануальний терапевт кінезіолог Одеса)
Мануальний терапевт кінезіолог Одеса
1Tamarochka5 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт кінезіолог Одеса


Доброго дня! Шукаю мануального терапевта, який володіє ще методом кінезіології, якщо ви проходили лікування у такого фахівця, порекомендуйте до кого потрібно звернутися.
 
55Charlie Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу звернутися до Забранського Владислава, він мануальний терапевт, який у лікуванні застосовує методи кінезіології і можу точно сказати, що це досить ефективно!
 
Alinka44 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Болі в шиї та попереку вже багато років. Цієї осені сильне загострення. 3 тижні на лікарняному. Робили все, що тільки можна: уколи, таблетки, фізіо, масаж, голки, остеопат. Болі все одно турбували. Було перерито весь інтернет. Зацікавилася кінезіологією. Ось так і знайшла диво-лікаря Забранського!  Після першого сеансу поліпшення! Для мене це диво.  Рекомендую!
 
Vasilina Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Про свій біль у попереку не згадувала вже три місяці, хоча спочатку розраховувала, що вдасться тільки зменшити біль. Мучилася болем у попереку й нозі кілька років, класичне лікування в лікарнях не допомагало, окрім як лікування за допомогою знеболювальних. Лікування у Владислава Володимировича зайняло 10 сеансів. Усім рекомендую!
 
Тейлор Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходила до лікаря на кінезіотерапію. Дуже сподобалося, м'язи прийшли в норму, кровообіг покращився, та й самопочуття теж.
 
Zubkov Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто офігенний фахівець у своїй галузі. Я потрапила до нього з проблемним плечем, яке мене турбувало дуже довго, раніше проходив курс лікування у кінезіолога Зибіна, але результат мене не вразив.  За місяць Владислав мене відновив повністю і вже понад рік проблеми немає.
 
Броніслава Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила до Владислава Володимировича після численних походів до кінезіологів Сагай, Кірдогло, Семашка. Напевно, багатьом складно зрозуміти принципи роботи кінезіології, та й для мене цей метод іноді схожий на диво, але він працює в дбайливих руках доктора Забранського.
 
Людвіг Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці я можу знайти Владислава Забранського?
 
55Charlie Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома по вулиці Б. Хмельницького 49.
 
ФомаІванов Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу з ним зв'язатися?
 
Тейлор Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім дякую за відгуки, обов'язково звернуся!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт кінезіолог Одеса (Мануальний терапевт кінезіолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: