Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Грамотні гінекологи в Одесі (Грамотні гінекологи в Одесі)
Грамотні гінекологи в Одесі
Kasatka Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотні гінекологи в Одесі


Порекомендуйте хорошого гінеколога, який може допомогти одужати, а не погіршити ситуацію. Не терпиться дізнатися про тих фахівців, у яких ви лікувалися або знаєте за порадами друзів.
 
Гноєва Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво дізнатися про такого експерта, а то я ще в пошуку. Якщо ви стикалися з таким лікарем, дайте рекомендацію, до кого варто піти, щоб домогтися гарного результату.
 
Angelica Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя донька в марному пошуку досвідченого лікаря. Якщо хтось лікувався у такого професіонала, дайте рекомендації до кого краще звертатися.
 
Мішель Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєї точки зору, найкращий гінеколог Лихачова Лариса Євгенівна, вона зробила неймовірне - допомогла мені народити здорову дитину.  Вдячна до глибини душі!   Майстер, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який прагне і здатний реально допомогти.
 
Інга Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Ларисі Лихачовій, вона єдина в місті, яка насправді допомогла мені вилікувати полікістоз.
 
Пелагея Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені надала допомогу гінекологиня Міщенко, вона, дослідивши мої аналізи, скоригувала ефективне лікування, за допомогою якого мені пощастило нормалізувати роботу жіночого організму.
 
Клара Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена консультацією гінеколога Міщенко О.А., це грамотний фахівець. Вона детально знає свою специфіку. Рекомендую її всім, хто хоче отримати кваліфіковане лікування.
 
Машуня Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу потрапити до Міщенко Ольги Опанасівни, буду рада, якщо напишете її контакти.
 
Ірида Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко, приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, контактний телефон - 094-917-34-22.
 
Марьяна Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
А я хочу потрапити до гінеколога Лихачової, напишіть її дані?
 
Ася5 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса веде прийом у клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60, телефони клініки - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Яринка Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Чисту правду написали, що Ольга Міщенко і Лариса Лихачова найрозумніші фахівці в Одесі, знаю на індивідуальному досвіді.
 
Архідея Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за корисні коментарі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Грамотні гінекологи в Одесі (Грамотні гінекологи в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: