Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Послуги невролога Одеса (Послуги невролога Одеса)
Послуги невролога Одеса
петра Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги невролога Одеса


Добрий день. Благаю, порадьте лікаря-невролога, який визначить причину запаморочень. Почалося все після пологів.
 
Роксана Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Не впевнена, що я можу вам порадити грамотного невролога в Одесі, їх тут просто немає.
 
Воронкова Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
А може хтось стикався, не може бути, що в такому великому місті немає грамотних неврологів.
 
Айлін Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно є у нас грамотні неврологи і я з ними стикалася особисто - це Калюжна Тетяна Євгенівна і Патрашку Катерина Вікторівна.
 
9Жанна9 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Кілька років я страждала від сильних головних болів, ходила до багатьох неврологів, але кожен називав різні причини і призначав препарати, які не допомагали. Тетяна Євгенівна Калюжна поставила мені правильний діагноз, і ми почали лікування, яке позбавило мене хронічного головного болю.
 
Філіпа Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний підхід до проблеми, пов'язаної з головним болем. Завдяки Патрашку Катерині Вікторівні стала себе почувати набагато краще і вам раджу!
 
Мартаа Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що знайшла такого чудесного невролога Калюжну Т.Є., мої головні болі практично перестали мене турбувати. Лікар ретельно підходить до діагностики, не призначає зайвих обстежень, подивилася всі мої аналізи і дала чіткі рекомендації.
 
Dann265 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвід із неврологом Олегом Олександровичем Танєєвим залишив у мене гіркий післясмак. Він проявила неповажне ставлення та недостатню компетентність. Не варто витрачати свій час і довіряти своє здоров'я цьому фахівцю.
 
Іполіта Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Днями був на консультації у Патрашка. Не хочу описувати тут свої скарги, але скажу, що так детально мене ще жодна лікарка не опитувала й не оглядала! Після цього вона розповіла, з чим пов'язаний мій стан, і що мені потрібно зробити, щоб його покращити. І вже є покращення! Рекомендую!
 
Антонія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже розчарований у неврологині Гек Л.Ю. Вона не виявила належної зацікавленості в моєму стані і запропонувала неправильний план лікування. Не рекомендую її, як невролога.
 
Zolotareva Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися, як потрапити на прийом до цих неврологів?
 
Іполіта Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Невропатолог Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Філіпа Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна веде прийом у клініці Лікаріум, телефони клініки для запису - (048) 230-90-02, (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Послуги невролога Одеса (Послуги невролога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: