Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Досвідчені мануалісти в Одесі (Досвідчені мануалісти в Одесі)
Досвідчені мануалісти в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчені мануалісти в Одесі


Моя повага! Я перебуваю в пошуку кваліфікованого мануаліста. Хто проходив курс і вам допомогли, порекомендуйте.
 
Dora21 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво дізнатися про такого фахівця, бо проходила курс у багатьох, але результат дорівнював нулю.
 
Ава Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавенько почути про професійного фахівця, який зараз з'явився у нас у місті. Може, якщо порекомендуєте, обов'язково звернуся.
 
Листик Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала такого професіонала, але він веде прийом тільки дорослих пацієнтів - це Владислав Володимирович Забранський. Чудовий професіонал своєї справи, раджу до нього звернутися, він точно допомагає у врегулюванні ускладнень зі здоров'ям.
 
Ждана Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Так знаю, Владислав Володимирович гідний лікар, допоміг із міжхребцевою грижею. Дуже йому вдячна і дуже його раджу!
 
Розочка Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже боліли спина й голова. Болі були такі, що не могла спати. Невролог виявив грижі та протрузії і відправив до мануальника. Шукала мануальника довго, але нарешті знайшла!  Якщо ви хочете отримати результат, то всім рекомендую Владислава Забранського!
 
криска Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуючись індивідуальним досвідом, можу констатувати, що Забранський Владислав - найкращий професіонал у цій спеціалізації.
 
Вичка Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ви точно розповіли Владислав Володимирович винятковий фахівець, який нам допоміг із порушенням функції хребта.
 
Дама Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно шукаю відповідного фахівця мануальної терапії, складно знайти професійного лікаря доказової медицини. Пробувала ходити до різних, але ось, здається, нарешті знайшла того самого. Гострий стан минув одразу ж, з'явилася свобода руху, майже повністю минули больові відчуття. За один сеанс усе не вирішити, потрібен курс, дуже чекаю наступного походу до Владислава. Уже порекомендувала своїм близьким і рекомендуватиму ще.
 
Люся45 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
За порадою відразу трьох знайомих записався на прийом до фахівця. Зробив усе дуже грамотно і в прямому сенсі слова поставив на ноги, оскільки прийшов відразу з МРТ. Було зрозуміло над чим працювати. Дуже раджу цього фахівця, таких у місті мало. Сам дуже задоволений, оскільки він мені допоміг.
 
Павла Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу записатися до Забранського Владислава, можете вказати його контакти.
 
Огнеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Беріть дані - Забранський Владислав Володимирович веде прийом за адресою Б. Хмельницького 49, особисті телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Регіна Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу обґрунтувати, що Владислав Володимирович Забранський найрозумніший лікар в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Досвідчені мануалісти в Одесі (Досвідчені мануалісти в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: