Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація для наркоманів Одеса (Реабілітація для наркоманів Одеса)
Реабілітація для наркоманів Одеса
ГалинаД Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітація для наркоманів Одеса


Моєму братові треба пройти реабілітацію в реабілітаційному центрі. Він наркозалежний. Якщо ви знаєте хороший центр, напишіть. Дякую.
 
ЛеонідГ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогли позбутися наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Там працюють найкращі фахівці. Тепер у мене почалося інше життя. Світле і щасливе без залежностей. Величезна подяка реабілітаційному центру Діва за нове життя.
 
ДінкаЛ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пройшла повний курс реабілітації від наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Я назавжди забула про наркотики. Тепер у мене нове і дуже хороше життя. Я вам рекомендую звернутися по допомогу в реабілітаційний центр Діва.
 
ЗояГ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя сестра проходила повний курс реабілітації від наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Їй допомогли забути повністю про цю проблему. Вона стала зовсім іншою людиною. У неї з'явилися хороші друзі. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за допомогу. Ви найкращі.
 
БодяГ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітаційний центр це Дива. Я там проходив реабілітацію від наркоманії. Тепер я колишній наркоман. Я став іншою людиною. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва за допомогою. Вони молодці.
 
МаринаД Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік колишній наркоман. Йому допомогли забути про наркоманію в реабілітаційному центрі Діва. Він повністю змінився на краще після реабілітації. Він став займатися спортом і веде здоровий спосіб життя. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за нове життя.
 
ДарьяШ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Після того, як я пройшла курс реабілітації в реабілітаційному центрі Діва, я повністю позбулася наркоманії. Я стала абсолютно іншою людиною. Тепер я живу без залежностей. І таке життя просто чудове. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва. Вони найкращі.
 
МішаМ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходив повний курс реабілітації від спайсозалежності в реабілітаційному центрі Діва. Я назавжди забув про наркоманію. На даний момент я займаюся професійно спортом і веду здоровий спосіб життя. Величезна подяка всьому колективу реабілітаційного центру Діва за допомогу.
 
ЛадкаЯ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій брат проходив реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Там йому допомогли забути про наркоманію. У брата почалося нове і дуже хороше життя без наркотиків. Велике спасибі центру Діва за брата. Ви найкращі.
 
ОляД Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я колишня наркозовисима. Я проходила курс реабілітації в реабілітаційному центрі Діва. Відмінний центр. У центрі працюють прекрасні психологи та інші хороші фахівці. Вони мені допомогли забути про наркотики. У мене почалося інше життя. Я дуже вдячна реабілітаційному центру Діва. Рекомендую.
 
НазарЛ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина пройшла повний курс реабілітації від наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Результат просто приголомшливий. Дружина змінилася повністю. Тепер вона веде здоровий спосіб життя і займається спортом. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва.
 
ГалинаД Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике всім спасибі за поради. Я відправлю брата на реабілітацію до реабілітаційного центру Діва. Хочу попросити вас написати номер телефону центру та адресу. Дякую, чекаю.
 
ДінкаЛ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва знаходиться в місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Директор центру - Коваленко Ігор. Номер телефону 0976800008. Будь ласка, телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітація для наркоманів Одеса (Реабілітація для наркоманів Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: