Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Слобідка (Уролог Одеса Слобідка)
Уролог Одеса Слобідка
Болеслава Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса Слобідка


Привіт форумчани, звертаюся до вас, може хтось знає хорошого уролога на Слобідці.  Потрібна операція, хочу проконсультуватися ще з одним фахівцем.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
На Слобідці не знаю, ось на Малиновського є дуже хороший лікар Колосов Олександр Миколайович, до нього ви можете звертатися і отримаєте 100% результат.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячний Колосову О.М., він єдиний, який допоміг впоратися мені з циститом, рецидивів не було більше двох років.
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм, уважність, підхід. Лікар із великої літери. Безперечно найкращий уролог у місті.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу порадити Колосова О.М. Дуже грамотний і уважний фахівець у своїй справі, а головне - дуже хороша людина.  Лікування допомогло, результат чудовий!
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Був днями в Олександра Миколайовича на прийомі. Дуже грамотний фахівець. Досконально пояснив усю суть проблеми і шлях її вирішення. Пояснив, які обстеження необхідно пройти, щоб надалі вирішувати цю проблему. Якщо не знаєте, до кого йти на прийом зі своєю проблемою, Олександр Миколайович - варіант те що треба!
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Володіє всіма сучасними методиками, уважний до пацієнтів, все зрозуміло пояснює і рекомендує. Раджу відвідати!
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович - чудовий лікар! Дуже грамотний фахівець. Уважно вислухав нашу проблему і призначив ефективне лікування. І вже через кілька днів лікування були помітні перші поліпшення. Усе докладно розповів щодо проведення лікування і дав відповіді на всі запитання, які нас цікавили. Професіонал своєї справи.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Вам не важко буде залишити контакти цього лікаря?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович приймає в Малиновській лікарні, телефон для зв'язку 0967424737.
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Одні з найкращих лікарів міста, звертайтеся не пошкодуєте!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Слобідка (Уролог Одеса Слобідка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: