Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращі акушери 5 пологового будинку Одеса (Найкращі акушери 5 пологового будинку Одеса)
Найкращі акушери 5 пологового будинку Одеса
Андреа Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі акушери 5 пологового будинку Одеса


Планую народжувати в пологовому будинку №5, можете підказати хорошого акушера, до якого краще звернутися.
 
Alyonka Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях О.А. чудовий фахівець у своїй відповідальній справі, виконує свою роботу з турботою про породіль, не кидає і не тисне морально. Якщо зважимося з чоловіком на другого малюка, я постараюся потрапити саме до Оксани Анатоліївни. І своїм подругам, які не народжували, і вам, Андреа, обов'язково раджу Полюлях О.А., як ідеальний варіант.
 
Дегтярьова Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - дуже хороший лікар. Професіонал, приємна у спілкуванні. Вдячності немає меж. Було планове кесареве, операція пройшла успішно.  Першу дитину народжувала у Нікуліна А.А., тепер обходжу його 10 дорогою, а Оксана Анатоліївна викликає тільки посмішку і прекрасні спогади.
 
Ліліана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - лікар від Бога! Народила в неї двох дітей із перервою в 10 років! Перші пологи були складні, другі трохи легші, але завдяки цьому лікарю народила самостійно без будь-яких ускладнень. Дуже рекомендую!
 
8Ulyana Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала у неї природним шляхом після кс (перші пологи), все пройшло легко, спокійно, з цією людиною я не боялася народжувати і повністю довірилася її професіоналізму!
 
Клеопатра Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я народжувала в Оксани Анатоліївни, дуже задоволена, готова рекомендувати! На пологи з'їздила - як у відпустку, все пройшло дуже легко, приємно і добре. Пологи були природні. Не сумнівайтеся йдіть до неї!
 
Jenny77 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна приймала пологи моєї першої дитини в 2007 році, і другої - два дні тому. В обох випадках показала себе професіоналом найвищого класу. Наполегливо рекомендую її, як одного з найкращих лікарів, з ким довелося коли-небудь взаємодіяти.
 
Marichka8 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Переконали, піду народжувати до Оксани Анатоліївни, дайте будь ласка її контакти?
 
Дегтярьова Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловіть - 097-354-00-73.
 
Алія1994 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - супер лікарка! Двох дітей із нею народила. Усі мої подруги тільки до неї на пологи в п'ятий пологовий будинок. Спеціаліст із великої літери.
 
Amira Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна - чудовий професіонал своєї справи! Мої перші пологи проходили під її чуйним, добрим, спокійним керівництвом. Не перестаю дякувати їй за благополучні пологи. Від щирого серця рекомендую вам народжувати саме в неї!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращі акушери 5 пологового будинку Одеса (Найкращі акушери 5 пологового будинку Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: