Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть підліткового психоаналітика в Одесі (Підкажіть підліткового психоаналітика в Одесі)
Підкажіть підліткового психоаналітика в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть підліткового психоаналітика в Одесі


Добрий день! сталася непередбачена життєва ситуація. Потрібна порада досвідченого психоаналітика, порекомендуйте будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також цікаво дізнатися про такого фахівця, бо проходила курс у багатьох, але результату не було.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Заманливо дізнатися про тямущого фахівця, який тепер з'явився у нас у місті. Може, якщо порадите, обов'язково проконсультуюся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я вишукала такого дока, але вона лікує тільки підлітків - це Фендюра Марія Олегівна. Чудовий професіонал своєї справи, раджу її відвідати, вона справді сприяє у вирішенні нерозв'язних проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, правильно, написала Марія Олегівна - гідний лікар, допомогла з легкими неврозами у дочки 15 років. Дуже їй вдячна і дуже її раджу!
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - чудовий фахівець. Допомогла впоратися з тривожністю в сина-підлітка. Визначили першопричину і пропрацювали її за кілька місяців.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Марії Олегівни з приводу взаємовідносин із дитиною-підлітком. Була здивована, як швидко вона знайшла до неї підхід і допомогла нам зрозуміти суть проблеми та дала рекомендації щодо подальших дій.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
За допомогою Марії Олегівни мій син-підліток навчився контролювати напади агресії, яких з кожним разом ставало все менше. Крім того, з ним стало простіше спілкуватися, не було такої категоричності та впертості, він став чути не тільки тата. Ми всі задоволені результатами роботи з Марією!
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми прийшли до Марії з сином, якому 13 років. Син був надмірно агресивний, конфліктував з однокласниками, мав "складні" стосунки з учителями та взагалі був хуліганом. Особливих результатів із чоловіком ми не чекали, думали швидше дочекаємося вікових змін у характері дитини. На першому і другому занятті я була присутня разом із сином, далі наш хлопець ходив самостійно, до того ж без обурень, сам збирався і йшов. Вдаватися в подробиці я не стану, але поведінка сина поступово почала змінюватися, звісно, на краще, що не могло не тішити.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
У лікаря грамотний підхід. Ми задоволені. Дуже зручно, що лікар проводить консультації онлайн.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувачі сайту! Хочу потрапити до Марії Фендюре, можете залишити її контактну інформацію.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Фендюра веде прийом у клініці "Лікаріум" , записатися до неї можете за особистим телефоном - 0635360647.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Усе було чудово! Ніяких негативних емоцій немає. Лікар супер. Дуже компетентний, вміє слухати, дуже слушні речі говорить і виймає з голови те, про що навіть не здогадуєшся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть підліткового психоаналітика в Одесі (Підкажіть підліткового психоаналітика в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: