Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Таїрове (Фітотерапевт Одеса Таїрове)
Фітотерапевт Одеса Таїрове
Дуся Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса Таїрове
 


Друзі, шукаю фітотерапевта, здатного допомогти в разі панкреатиту, оскільки медикаментозне лікування не допомагає. Чи можете ви порекомендувати відповідного фахівця?
 
ДіаНочкаЛя Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуся, був у фітотерапевта з надією на поліпшення здоров'я, але результат був абсолютно негативним. Гроші й час витрачено даремно.
 
Ganna1999 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподівався на диво після фітотерапії, але дива не сталося. Жодних змін у моєму стані не відбулося.
 
Jenny77 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір! Я хочу поділитися своїм досвідом лікування у фітотерапевта Горєвої Світлани Володимирової. Вона дійсно хороший фахівець і допомогла мені впоратися з хронічними головними болями.
 
handsomeee Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Jenny77, мені теж вдалося вирішити свої проблеми з артритом завдяки рекомендаціям Світлани. Її трав'яні чаї та компреси виявилися надзвичайно ефективними.
 
Helloom Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до Світлани Володимирівни з хронічним стресом і безсонням. Її рекомендації щодо трав'яних засобів і розслаблювальних вправ допомогли мені нарешті виспатися.
 
Felixx Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден, Helloom, моя проблема з травленням була поліпшена після того, як я пішов до Світлани. Її поради про здорове харчування і трав'яні добавки зіграли ключову роль.
 
Zhorikk Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшла до неї з високим тиском, і після кількох місяців лікування мої показники стали набагато кращими. Вона дійсно піклується про здоров'я своїх пацієнтів.
 
FillOlga Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій організм довго не міг позбутися токсинів, але завдяки унікальній програмі Світлани я відчув себе набагато краще.
 
Zinulya Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Світлану Володимирівну Горєву всім, хто шукає натуральні методи лікування. Вона справді знає свою справу!
 
Dennn7 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
У той час як усі лікарі призначали тільки антибіотики за застуди, Світлана Володимирівна навчила мене натуральних засобів для зміцнення імунної системи. Її знання і підхід справді роблять дива для нашого здоров'я.
 
Caroline Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене цікавить фітотерапія у лікаря Горєвої С.В. Як я можу записатися на прийом?
 
Helloom Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна надає індивідуальні консультації через інтернет, телефонуйте за номером 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Таїрове (Фітотерапевт Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: