Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог Одеса Таїрова (Дерматолог Одеса Таїрова)
Дерматолог Одеса Таїрова
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Одеса Таїрова


Доброго дня відвідувачі сайту! Виникає інтерес, які дерматологи у нас у місті найграмотніші? Хотілося б дізнатися вашу позицію про таких фахівців.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у багатьох, але знайти мені не вдалося досвідченого лікаря. У разі, якщо ви знаєте про такого фахівця, який вам допоміг вирішити проблему, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Корисно дізнатися, які медики нині найкваліфікованіші, а то я вже довго в пошуку і мої дослідження не втішні.
 
Дорофея Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу вступити в полеміку з вищезгаданою одеситкою, знаю, у нас є такий лікар, який на 100% незрівнянний у цій сфері, і я хочу її радити, це - міколог найвищої спеціалізації Дмитренко Алла Михайлівна.
 
Леонтія78 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий і добрий дерматолог! Завжди знайде правильне лікування і допоможе навіть, якщо захворювання хронічне! Талановитий міколог, який намагається допомогти своїм пацієнтам насправді.
 
Aisun5 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, знаю Аллу Михайлівну Дмитренко. Можу відзначити за неї, як найкращого фахівця в цій спеціалізації. Я хочу впевнено її радити.
 
Валентина45 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Дмитренко А. М. - це обдарований лікар! Я їй довіряю! Мабуть, на даний момент, таких лікарів можна підсумувати на пальцях всього однієї руки за весь час. Найважливіші причини рекомендувати міколога Дмитренко - це навичка, постійне бажання підвищувати кваліфікацію, отже, володіння актуальними навичками, а також повне і доскональне інформування пацієнта.
 
Володимира Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Великий ступінь, прихильне ставлення. Основне - блискавичний результат від запропонованого лікування. Лікар Дмитренко висококомпетентний фахівець, не стала прописувати небажаних, для мого випадку, обстежень і досліджень. Лікування кваліфіковане. Рекомендую відвідати!
 
Ніла Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Дмитренко - блискуча, компетентна лікарка, призначила грамотне лікування, яке почало впливати, вже найближчим часом. Дуже задоволена результатом.
 
Каркуша Повідомлення # 10
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Поважні громадяни, чи збудив інтерес цей лікар, чи можете залишити інформацію про цього лікаря?
 
Звенислава Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - міколог Дмитренко веде прийом у клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6, особистий телефон 0679049003.
 
Наїма Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написали, що Дмитренко Алла Михайлівна найкращий лікар в Одесі, знаю на індивідуальному досвіді. У цій спеціалізації, крім неї, більше нема до кого піти.
 
Ростислава Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Дерматолог Одеса Таїрова (Дерматолог Одеса Таїрова)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: