Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезітерапевт Одеса відгуки (Кінезітерапевт Одеса відгуки)
Кінезітерапевт Одеса відгуки
Вілора Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Кінезітерапевт Одеса відгуки

Добрий вечір! Чи є серед кінезіологів грамотні люди? Чи допоможуть вони в разі нестабільності хребців? Якщо у когось є грамотні фахівці, відгукніться!
 
Денна Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую лікаря Забранського Владислава Володимировича. Людина на своєму місці - грамотна, уважна. Я займаюся за програмою, яку лікар склав і коригує в міру поліпшення стану. За короткий термін моє коліно повністю відновилося, а під час руху плеча зник біль.
 
Юзефа Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу написати про лікаря Забранського В.В.. Нещодавно змушена була звернутися до нього зі своєю старою проблемою плеча. І дізналася про новий для мене метод. Не знаю, як працює ця кінезотерапія, але за курс сеансів, проведених Владиславом Володимировичем, я взагалі забула про постійний біль.
 
Maryanna5 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки професійному і грамотному підходу доктора Забранського, який підібрав індивідуальну програму, я тепер ходжу без палички!
 
Береслава Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти для зв'язку з доктором Забранським?
 
Денна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефон - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Індіра1996 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я звернулася до Владислава Забранського, у мене вже давно було безліч проблем і мені ніде не могли допомогти, я раніше відвідувала кінозіолога Кірдогло з центру "Шторм" і центр лікаря Семашка.  Владислав Володимирович поставився до моїх проблем серйозно, завдяки йому я змогла почати жити повним життям. У мене в рази скоротився біль і рухи мене вже не лякали. Я не сумніваюся, що він - справжній професіонал своєї справи, адже всі його призначення мали позитивний ефект і мій стан у багато разів покращився. Усім рекомендую за необхідності приходити до такого чудового лікаря!
 
Дульсінея Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже залишилася задоволена золотими руками лікаря. Такий результат ні звичайний масаж не дасть, ні басейн, тільки кінезотерапія.
 
Бека Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Унікальний лікар! Такого більше немає! Той, хто думає, слухає і чує! Індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта!
 
Лучик Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть адресу, за якою приймає Владислав Забранський?
 
Maryanna5 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома за адресою: Б. Хмельницького 49.
 
Alikhan Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування доктора Забранського дало мені змогу почуватися повноцінною людиною і не обмежувати себе в русі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезітерапевт Одеса відгуки (Кінезітерапевт Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: