Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращі стоматологи імплантологи Одеси (Найкращі стоматологи імплантологи Одеси)
Найкращі стоматологи імплантологи Одеси
Alba Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі стоматологи імплантологи Одеси
 


Здраствуйте, я шукаю досвідченого і надійного стоматолога-імплантолога для імплантації зуба. Моя мета - знайти кваліфікованого фахівця, який надасть якісні послуги та забезпечить дбайливий підхід до пацієнтів.
 
Севастьяна Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог-імплантолог у клініці GrandDent не знає, що робить! Він поставив мені імпланти неправильного розміру, що призвело до серйозних проблем із прикусом і жуванням. Коли я попросив його виправити ситуацію, він відмовився і сказав, що це моя вина. Не вірте його обіцянкам, він не є компетентним фахівцем.
 
Северина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж мала гіркий досвід у цій клініці зі стоматологом-імплантологом - він просто моторошний!  Зробив мені імпланти, які відрізнялися за кольором від моїх природних зубів, і я виглядав як монстр. Коли я попросив його переглянути роботу, він відмовився і сказав, що це максимум, що він може зробити. Жахливий сервіс, нікому не рекомендую звертатися.
 
АнтонінаЦ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу радити Євгена Анатолійовича Дизика - він найкращий стоматолог-імплантолог, з яким мені доводилося спілкуватися! Порівняно з іншими фахівцями, його професіоналізм і увага до деталей просто вражають. Він ретельно пояснив усі етапи процедури і зробив імплантацію зуба максимально комфортною і безболісною.
 
Arabella Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Євген Анатолійович - видатний імплантолог. Він замінив мені кілька втрачених зубів імплантатами, і я повністю задоволений результатами. Він підходить до кожного випадку індивідуально і пропонує оптимальні рішення. Рекомендую його всім, хто шукає якісні стоматологічні послуги!
 
Славяна75 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Дизик - вирізняється з-поміж інших стоматологів-імплантологів своїм досвідом і турботою про пацієнтів. Я порівнював кілька лікарів, перш ніж обрати його, і залишився приємно здивований його професіоналізмом і виявленим інтересом до моїх потреб.
 
JojiM Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Є.О. провів у мене імплантацію зуба, і я залишився в повному захваті від результатів. Процедура пройшла безболісно, а штучний зуб має вигляд і функціонує так само, як і справжній.
 
Агнеса Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Після досвіду з іншими імплантологами, я був приємно здивований, коли звернувся до Євгена Анатолійовича. Його технічні навички та індивідуальний підхід просто вразили мене. Результати його роботи значно перевершили всі мої очікування.
 
Цезар Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - справжній майстер своєї справи! Він провів для мене імплантацію зуба з високим професіоналізмом. Весь процес був дуже гладким і комфортним завдяки його дбайливому ставленню до пацієнтів. Я дуже задоволений результатами!
 
klim7 Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович вирізняється з-поміж інших імплантологів своїм терпінням і ретельністю. Я порівнював кілька лікарів перед тим, як обрати його для імплантації зуба, і не можу не відзначити його високий рівень компетенції та доброзичливого ставлення.
 
Альберта Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже зацікавив цей фахівець, можете залишити його контактну інформацію.
 
Arabella Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович приймає в клініці Тріодент на Старобазарному сквері 3, контактний телефон - 0677003055.
 
Breezz Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович Дізік- винятковий імплантолог! Він провів для мене складну процедуру з легкістю і безболісно. Я вражений його професіоналізмом і увагою до деталей. Він дійсно робить зуби красивими!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращі стоматологи імплантологи Одеси (Найкращі стоматологи імплантологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: