Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса Ленселище (Стоматолог Одеса Ленселище)
Стоматолог Одеса Ленселище
Panda4 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Одеса Ленселище
 


Чи можете ви порекомендувати стоматолога, з яким у вас був позитивний досвід лікування?
 
Rock03 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я шукала професіонала серед стоматологів, але мої пошуки виявилися безуспішними.
 
Svetlanaaa9 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я шукаю грамотного стоматолога, який зможе вирішити всі мої проблеми із зубами, але поки що результатів немає.
 
дара Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій стоматолог виявився справжнім професіоналом, з легкістю вирішивши всі мої зубні питання і використовуючи тільки матеріал вищої якості.
 
рита Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Могли б ви поділитися інформацією про фахівця-стоматолога, до якого ви звернулися?
 
Глоріс Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте стоматолога, якому можна довірити свої зуби, то це Євген Дизик. Він не тільки лікує зуби, а й створює атмосферу довіри та комфорту.
 
Варфоломія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена стоматологічним лікуванням, наданим мені лікарем Євгеном Анатолійовичем Дизиком. Він не тільки робить свою роботу якісно, а й детально консультує щодо процедур і дає рекомендації по догляду.
 
Дульсінея Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар, як Євген Дизик, заслуговує на найвищу похвалу. Він перетворив мої страхи перед стоматологами після невдалого досвіду в іншого лікаря на радість від лікування. Його уважність до деталей і професіоналізм неймовірно вражають.
 
Таїсія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Дизик виправив мій складний випадок так, що мої зуби не тільки мають прекрасний вигляд, а й сидять як рідні. Я повністю звикла до них і почуваюся комфортно.
 
Муля Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо раніше я відчувала страх перед лікуванням зубів, то зараз у мене немає ніяких страхів. Завдяки доктору Дізіку, моя думка про походи до стоматолога змінилася на краще.
 
Ківі Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи можна отримати телефонний номер лікаря Євгена Анатолійовича для запису на прийом?
 
Дульсінея Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте Євгену Анатолійовичу Дизику за номером 0677003055.
 
Амелія Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Ваші слова стали для мене справжньою знахідкою - Дізік виявився чарівником стоматології!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса Ленселище (Стоматолог Одеса Ленселище)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: