Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Одеса дієтолог онлайн (Одеса дієтолог онлайн)
Одеса дієтолог онлайн
Стася Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Одеса дієтолог онлайн


Я вирішила худнути, записалася на аеробіку. Але тренер радить ще проконсультуватися з дієтологом для кращого ефекту. У кого є на прикметі толковий дієтолог, який зможе індивідуально харчування підібрати, хотілося б в онлайн режимі?
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Все-таки вдалося знайти в Одесі компетентного дієтолога, фахівця з великої літери! Дуже важливо, що Катерина Валеріївна не шкодує часу на спілкування з пацієнтом, детально пояснюючи всі аспекти лікування! Лікар, який заспокоїть, все детально роз'яснить. У мене вперше було відчуття, що лікар у мені зацікавлений і перейнявся моєю проблемою.
 
Белла Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Катерину Решетник, як шикарного нутриціолога.
 
Аніса Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла терапію у доктора Кузьмінової О.В.. Схудла на 16 кг. Отримала результат, на який чекала. Таблеток для схуднення не приймала, виявляється, вони не потрібні були. Ніяких казок про суперрезультати, довелося реально попрацювати. Вдячний лікарю за грамотну роботу і залізобетонне терпіння.
 
Зіда Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Приємно усвідомлювати, що з проблемою ваги можна впоратися без суворих обмежень і голодувань під наглядом професійного лікаря Кузьмінової. Та ще й отримала масу важливих рекомендацій щодо свого здоров'я, прийому медикаментів, вітамінів тощо. Катерина Валеріївна вміє гарно підійти до пацієнта і грамотно призначити дієту, не те що Наталя Дерев'янко, яка виписує самі лише бади.
 
Гафі Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна - геній. Прийшов з метою схуднути, а в підсумку вона допомогла виправити всі накопичені проблеми зі здоров'ям. Зараз почуваюся чудово, до цього страждала від безсоння, були проблеми із зайвою вагою, нервами тощо. Тепер проблем цих немає.
 
Івана Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже подобається комплексний підхід Катерини Валеріївни до роботи: вона дає рекомендації по харчуванню, розглянувши результати всіх аналізів, і помічає, чому саме може бути нестача того чи іншого елемента, або чому, той чи інший процес в організм працює некоректно. Рекомендації щодо харчування також дає на підставі смакових вподобань і непереносимостей. Я, і навіть мої колеги, помітили результат правильного харчування вже через місяць, за обсягами пішло дуже добре. А ще я ніколи не була голодною і мені було смачно.
 
Євдоха Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть я можу проконсультуватися з Катериною Валеріївною онлайн?
 
Аніса Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Катерина Валеріївна консультує онлайн, зв'яжіться з нею за телефоном 0931536900.
 
Жюлі Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, як можна звернутися до нутриціолога Решетник?
 
Зіда Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер.
 
Аризона Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім раджу від душі: Катерина Кузьмінова - справжній професіонал, постійно підвищує свою кваліфікацію, а також дуже приємний співрозмовник і дає слушні поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Одеса дієтолог онлайн (Одеса дієтолог онлайн)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: