Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеси (Фітотерапевт Одеси)
Фітотерапевт Одеси
Мілена Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеси
 


Друзі, з якими захворюваннями ви зверталися до фітотерапевта, і який фахівець вам допоміг у цьому? Порадьте, будь ласка.
 
Кариночка1995 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Мілена, відгук про фітотерапію в мене тільки один: неефективно. Ніякої користі, тільки втрата часу і грошей.
 
Натусінька37 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя спроба лікування фітотерапією завершилася провалом. Жодної користі для мого здоров'я я не відчув.
 
Poplavskaya Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, дорогі друзі! Я хочу поділитися своїми враженнями про фітотерапевта Світлану Володимирівну Горєву. Вона допомогла мені впоратися з моїми проблемами зі шлунком. Я пив її рецепти на основі лікувальних трав, і результати мене вразили.
 
Аміна1986 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я теж зверталася до Світлани Володимирівни з проблемами зі шлунком, і вона запропонувала мені чудові фітотерапевтичні засоби. У мене ніколи не було такого полегшення!
 
Zolotareva Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
А в мене були проблеми з безсонням, і Світлана Володимирівна підібрала для мене спеціальний чай. Тепер я сплю як немовля.
 
малвіна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені потрібно було підняти імунітет, і Світлана Володимирівна порадила мені рецепти, які дійсно допомогли зміцнити мій захист.
 
Аркадій1997 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були постійні головні болі, і Світлана Володимирівна розробила для мене індивідуальну програму з використанням трав і гомеопатії. Тепер я майже забув, що таке болі в голові.
 
Крючков Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я навіть не думав, що фітотерапія може бути такою ефективною. У мене був кашель, який не минав місяцями, але після приймання трав'яних засобів від Світлани Володимирівни, він зник протягом кількох тижнів.
 
Горислава Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хотів би поділитися своєю історією. У мене була хронічна втома, і Світлана Володимирівна допомогла мені відновитися за допомогою фітотерапії. Тепер я почуваюся бадьорим і повним енергії.
 
Ельміра Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене дуже турбували алергії, і Світлана Володимирівна підказала мені низку рецептів, які допомогли знизити симптоми і поліпшити мій загальний стан.
 
Гликерія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, я хотів би записатися на прийом до фітотерапевта Горєвої С.В. Будь ласка, скажіть мені, як це зробити?
 
Аміна1986 Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Отримайте кваліфіковану допомогу у Світлани Володимирівни за номером телефону - 0934389010, наразі консультує тільки онлайн.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеси (Фітотерапевт Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: