Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Прикладні кінезіологи Одеси відгуки (Прикладні кінезіологи Одеси відгуки)
Прикладні кінезіологи Одеси відгуки
Myasnikovvva Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Прикладні кінезіологи Одеси відгуки


Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи звертався хтось до прикладного кінезіолога Забранського Владислава Володимировича та Ваші враження про нього, як про лікаря?
 
Іванка66 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблеми з хребтом треба якомога раніше вирішувати, не терпіти, не тягнути до останнього. Я ось затягнула і тільки даремно мучилася, коли можна було давним-давно припинити мої страждання.  Владислав Забранський мені допоміг. Він просто чудовий прикладний кінезіолог!
 
Stella73 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене захоплюють сучасні методи лікування Владислава Володимировича, його підхід до терапії. Дуже мені допоміг!
 
Hloya58 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - просто чарівник! Я працюю в офісі і зіткнулася з сильним болем після робочого дня в попереку. Після процедур у цього фахівця почуваюся наче заново народженою! Це просто блаженство!
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
З болями в спині, колінах і в тазостегновому суглобі я зверталася до Кірдогло і Семашка. Потім мені порадили Забранського.  Напевно це уважне ставлення і правильно підібране лікування через 3 місяці дали дуже хороший результат.  Сміливо можу рекомендувати цього фахівця. Якщо будете виконувати зі старанням усе, що він призначає, то обов'язково буде результат.
 
Nino0o Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський дуже хороший кінозіолог. Із задоволенням ходжу до нього на сеанси. Професійно допомагає мені з моїми проблемами, особливо з шийним відділом. Довіряю повністю його досвіду і завжди відчуваю поліпшення після курсу.
 
Odesseya12 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
До Владислава Володимировича звернулася для лікування шийного остеохондрозу. Дуже сподобалося уважне ставлення. Отримала відповіді на всі хвилюючі питання, визначилися зі схемою лікування. Після першого ж сеансу відчула поліпшення загального самопочуття.
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Після травми на роботі почала сильно боліти спина. Лікувалася вдома, але не допомогло. Вирішила піти до кінезіолога Забранського В.В. Про нього дізналася від подружки, яка також мала проблеми зі спиною, і ходила до нього. Скажу чесно, після першого сеансу покращення було лише незначне. Але вже після третього боліти в спині перестало. Результатом дуже задоволена!
 
Jenny77 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
4 місяці мук, болю в нозі і ходіння по кінезіологах Петровському і Зибіну, спустивши купу грошей, я знайшла лікаря, який мені допоміг!  Всім рекомендую звертатися до чудового кінезіолога Забранського!
 
KoltsunIrina Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до цього фахівця?
 
Nino0o Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можете за номерами телефонів - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за поради, Владислав Володимирович чудовий фахівець, допоміг розібратися з моєю проблемою. Дуже рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Прикладні кінезіологи Одеси відгуки (Прикладні кінезіологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: