Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хіропрактор Забранський Владислав Володимирович відгуки (Хіропрактор Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Хіропрактор Забранський Владислав Володимирович відгуки
Флора Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Хіропрактор Забранський Владислав Володимирович відгуки


Потрібен хороший хіропрактор. Якщо ви знаєте гідного, досвідченого хіропрактора, підкажіть до кого краще звернутися?
 
Денна Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кількох відвідувань Владислава Забранського відчула поліпшення, більшу свободу рухів, легкість у хребті. Вчасно потрапити "в руки" до досвідченого лікаря за болю в спині - велика удача.  Настійно рекомендую відвідати цього лікаря!
 
Ірит Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене в 27 років сколіоз ускладнений, остеохондроз, протрузія. Дуже довго сумнівалася, тому що втручання може і нашкодити! Але все ж зважилася і не шкодую!  Владислав Забранський - дуже хороший хіропрактик, майстер своєї справи, за 7 сеансів уже видно результат! Усім раджу!
 
Яда Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Звернулася до нього з сильними болями в спині, які проходили тільки після застосування знеболювальних на певний час, після курсу хіропрактики у Владислава Забранського біль як рукою зняло. Усім рекомендую проблеми з хребтом вирішувати за допомогою цього лікаря.
 
Августа41 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Були проблеми з шийним відділом хребта, не могла заснути від болю в руці. Допомога Маврова, Зеленського та лікарів із центру Порошина не давала результатів. Потім мені порадили звернутися до Владислава Володимировича. Уже після першого прийому відчула полегшення, пройшла курс хіропрактики і болі минули остаточно.  Усім рекомендую цього лікаря.
 
Беніта Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Забранський В.В. із золотими руками, були великі проблеми, тільки він допоміг. Якщо починає боліти голова, шия або інші відділи хребта, бігом до нього. Усім рекомендую.
 
Персія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - чудовий лікар. Зверталася до Чеботар і Унанова - ефект мінімальний. Крапельниці, уколи приносили лише короткочасне полегшення. За рекомендаціями знайомих звернулася до лікаря Забранського і, о, диво, дикий біль у спині відступив без усяких лікарських препаратів. Новий інноваційний метод лікування справді допомагає. Усім рекомендую.
 
Алмазитта Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапив до Владислава Забранського за рекомендацією знайомих, яким він допоміг, на результат особливо не сподівалася, пішла від безнадії, після курсу хіропрактики біль зник! Пишу відгук через місяць після візиту, почуваюся чудово. Лікар - чарівник, не інакше. Усім рекомендую!
 
Леандра Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний і хороший фахівець. Потрапила до нього 5 років тому. Витягнув мене, поставив на ноги. Діагноз: грижа в поперековому відділі хребта 12 мм. Приїжджаю до нього раз на рік із Білгорода-Дністровського для профілактики. Дуже рада, що не погодилася на операцію і потрапила до грамотного лікаря.
 
Кейла Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете поділитися телефоном цього лікаря?
 
Августа41 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Breezz Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до Владислава Забранського з проблемами сімейних стосунків, тому що мені його порекомендували як чудового психолога і він був чудовим слухачем і порадником. Його методи були практичними й ефективними, і я відчув, що ми рухаємося в правильному напрямку.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хіропрактор Забранський Владислав Володимирович відгуки (Хіропрактор Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: