Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий нейропсихолог Одеси (Найкращий нейропсихолог Одеси)
Найкращий нейропсихолог Одеси
Таїсія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий нейропсихолог Одеси


Мою матір після інсульту направили на нейропсихологічну корекцію. Порадьте грамотного нейропсихолога
 
Андреа Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, вам треба звернутися до Козлова Яна, він володіє хорошими відновлювальними методами.
 
Ада Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Від самого початку роботи з Яном Леонідовичем, я відчув глибоке розуміння і турботу, які він надає кожному своєму клієнту. Він створив атмосферу безумовної підтримки і довіри, в якій я міг відкрито і вільно висловлювати свої думки, емоції і занепокоєння.
 
Брітні Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була тривожність, страхи, пов'язані зі шлюборозлучним процесом. З'явилися проблеми з психікою. Консультації Гончарової Тетяни мені дуже допомогли, її я можу рекомендувати.
 
Хриса Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу підтвердити Гончарова Т.С. - відмінний фахівець і займається улюбленою справою.
 
Тигран Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович допоміг мені відчути себе більш впевненим. Не думаю, що я зміг би довіритися комусь іще крім нього на момент початку лікування. Загалом збільшився поріг протистояння ірраціональному страху. Я відкрив для себе цілий набір власних душевних вразливостей і когнітивних спотворень і тепер я не даю їм псувати мені життя. Я став більш щасливим і захищеним.
 
Леонтія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час прийому вже відчула полегшення і розуміння, що мій стан тимчасовий. Пішла з пояснювальними рекомендаціями, планом для самостійної роботи над собою, дуже задоволена Тетяною Сергіївною!
 
стева Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна контакти Тетяни Гончарової?
 
Ада Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Офелія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як записатися до Яна Леонідовича?
 
Леонтія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян працює в клініці Лікаріум, записатися на прийом можете за телефоном - 093 5727387.
 
Мекаэла Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б відзначити здатність Яна Леонідовича "зібрати в кулак", уміння розкласти все по поличках, простими словами пояснити ваш стан, при цьому не загубити науковості, відчувається досвід спілкування з пацієнтом у різних ситуаціях.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий нейропсихолог Одеси (Найкращий нейропсихолог Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: