Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Реабілітолог Одеса відгуки (Реабілітолог Одеса відгуки)
Реабілітолог Одеса відгуки
Таїсія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітолог Одеса відгуки


Підкажіть грамотного реабілітолога, який працює з лордозом у дорослого пацієнта.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу звернутися до Владислава Володимировича Забранського. Насамперед за те, що можу вільно пересуватися і сідати без болю в попереку. Він склав комплексне лікування і дав докладні рекомендації, щоб не було загострення. Дуже грамотний і доброзичливий фахівець!
 
ssofiaa Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал з великої літери! Результат роботи Владислава Володимировича не змушує на себе чекати, поліпшення самопочуття настало вже після другого сеансу реабілітації. Дуже уважне ставлення до пацієнта, дав потрібні поради. Чудовий фахівець і людина!
 
kariNna Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець. Професіонал своєї справи. Допоміг мені впоратися з давньою проблемою - остеохондроз. Через два сеанси біль став меншим, через чотири майже минув. Ввічливий, дуже приємний у спілкуванні.
 
alino4ka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Зламала руку і без роздумів записалася до нього на відновлювальний курс після травми. Чудовий фахівець, уважний, ввічливий, дуже до себе розташовує. Викладається на всі 100%. Лікування допомогло.  Якщо потрібно буде до фахівця за його направленням, підемо обов'язково до Владислава Володимировича.
 
mirra Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - лікар-рятівник! Мучили болі в хребті - дізналася про цього лікаря від знайомих. Пройшла всіх можливих фахівців: Коробейникова, Жмеренського, Колотова, але толком ніхто нічого не пояснив і не допоміг, Владислав Володимирович усе пояснив мені, дав рекомендації. Якщо виникають проблеми з хребтом іду тільки до нього.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Тривалий час мучилася від болю в хребті та шиї через грижу. Обійшла лікарів Борисюка Б.Б., Гончаренка Ю.Ю., але нічого не допомогло. Тільки Владислав Володимирович зміг мене позбавити страшного болю. Завдяки його авторській методиці вдалося уникнути операції на хребті.
 
Zhanna072 Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть вартість лікування і де приймає доктор Забранський?
 
kariNna Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість лікування залежить від вашого діагнозу і скільки вам потрібно сеансів. Вартість одного сеансу 500 грн. Приймає у себе вдома на вул. Богдана Хмельницького 49.
 
Gloria09 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися номер телефону доктора Забранського?
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
torri Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! У нього золоті руки. Майстер своєї справи.  Величезна подяка йому за професіоналізм і результативну реабілітацію!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Реабілітолог Одеса відгуки (Реабілітолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: