Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса вартість (Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса вартість)
Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса вартість
ЛідкаД Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса вартість


Потрібен хороший і не дуже дорогий реабілітаційний центр. Мені потрібно пройти реабілітацію від алкоголізму. Напишіть, якщо ви знаєте такий.
 
ПетяМ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходив реабілітацію від алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Відмінний центр, найкращі фахівці. Мені допомогли назавжди забути про алкоголь. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва, вам там допоможуть. І головне центр працює на благодійній основі.
 
Бодя4 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я хочу підтвердити, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Я там пройшов повний курс реабілітації від алкоголізму. Я більше не алкоголік. Я дуже вдячний реабілітаційному центру Діва за нове життя.
 
СараІ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого чоловіка позбавили алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Це найкращий і найкращий центр. Я вам раджу звернутися по допомогу в реабілітаційний центр Діва. У нас почалося нове і дуже хороше життя. Величезне спасибі реабілітаційному центру Діва за нове життя.
 
ІраА Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися в реабілітаційний центр Діва. У центрі працюють найкращі фахівці. Вони допомогли моєму чоловікові забути про алкоголь. Він повністю змінився став займатися спортом і вести здоровий спосіб життя. Відмінний центр. Я вам пораджу звернутися саме туди за допомогою. Реабілітаційний центр Діва існує на добровільні пожертвування.
 
ЕммаГ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій брат колишній алкоголік. Він пройшов повний курс реабілітації в реабілітаційному центрі Діва. Йому там допомогли повністю забути про алкоголь. Я дуже рада, що тепер у брата почалося нормальне і хороше життя. Спасибі реабілітаційному центру Діва за неоціненну допомогу.
 
ВасяД Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва працює на благодійних засадах. У цьому центрі я проходила реабілітацію від алкоголізму. Мене позбавили повністю від алкоголізму. Навколо стільки всього прекрасного, чого я не помічала, будучи залежною від алкоголю. Тепер у мене інше життя. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
Тима6 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені змогли допомогти забути про алкоголь у реабілітаційному центрі Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. Тепер я зрозумів, що справжнє задоволення приносять спорт, навчання, робота, а не алкоголь. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва. Вони найкращі. Дякую за допомогу.
 
АняФ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя сестра пройшла курс реабілітації від алкоголю в реабілітаційному центрі Діва. Я рада, що сестра позбулася алкоголізму, взяла своє життя під контроль. Тепер у неї нове і щасливе життя. Величезна подяка реабілітаційному центру Діва за допомогу. Ви найкращі.
 
ТінаВ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам одразу пораджу звернутися до реабілітаційного центру Діва. Там швидко й ефективно позбавили мого чоловіка алкоголізму. Я навіть не очікувала такого чудового результату. Тепер у нас почалося нове і дуже щасливе життя без алкоголю. Величезна подяка всьому колективу центру за допомогу. Дякую.
 
ЖеняМ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу запитати, де саме розташований реабілітаційний центр Діва. Мені треба відправити туди чоловіка на реабілітацію. Він алкоголік. Напишіть, будь ласка. Дуже потрібно.
 
ЛідкаД Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам усім величезне спасибі за відповіді. Звісно, я звернуся по допомогу до реабілітаційного центру Діва. Я вас прошу написати мені точну адресу центру і якщо є номер телефону. Дякую.
 
Бодя4 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу всім нагадати, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Центр розташований у місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Детектор центру - Ігор Коваленко. Телефон 0976800008. Звертайтеся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса вартість (Реабілітаційний центр для алкоголіків Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: