Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Андролог Одеса вартість (Андролог Одеса вартість)
Андролог Одеса вартість
Екаttерина Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Андролог Одеса вартість

Дівчата з Одеси! Підкажіть хорошого андролога, такого, щоб не займався просто викачуванням грошей, а зміг допомогти вилікуватися.
 
Аліса49 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас теж із чоловіком така проблема, але поки не змогли знайти грамотного фахівця, який зміг нам допомогти.
 
Gala37 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
І ми в пошуках андролога, якщо знаєте, буду дуже вдячна за рекомендації.
 
QuinnAnna Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого чоловіка вилікував від безпліддя - андролог Колосов Олександр Миколайович, до нього раджу звертатися.
 
Vasilina Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
7 років із чоловіком у шлюбі, але довгоочікувана вагітність не наступала. Зайнявшись цією проблемою впритул, ми обидва пройшли комплексне обстеження. З'ясувалося, що причина в чоловікові. На лікування він потрапив до лікаря Колосова. Олександр Миколайович підібрав курс лікування, і вів свого пацієнта не один місяць. Однак усе окупається результатом - я змогла завагітніти, і ми з чоловіком у щасливому очікуванні первістка.
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
На відміну від попередніх фахівців, на яких я витратив 1,5 року, Олександр Колосов моментально поставив правильний діагноз, а після провів успішне лікування Вважаю, що з цим лікарем мені пощастило!
 
Leopard Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до уролога-андролога Колосова О.М. з питання тривалого безпліддя. Професійний підхід, дуже делікатний лікар, отримав докладні відповіді на всі запитання. Олександр Миколайович швидко вирішив проблему після нетривалого лікування. Як підсумок: отримали довгоочікувану вагітність у 2022 році, і народилася довгоочікувана донечка. Дякую і рекомендую.
 
Ельдар Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Це єдиний лікар, лікування безпліддя у якого закінчилося позитивним результатом і лікування, дійсно, було лікуванням, а не ходіння по муках.
 
Tolyaaa Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно пройшов курс лікування в андролога Колосова Олександра Миколайовича. Дуже вдячний йому за відмінний результат! Лікар дав корисні рекомендації, про які постараюся пам'ятати і застосовувати в потрібний момент. Хочу зазначити, що лікар добре розбирається у своїй спеціальності, поводиться тактовно з пацієнтами. Я всім задоволений.
 
Avaz Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, життя до і після, і після набагато краще. Я вкрай соромився йти до уролога, але з перших же хвилин атмосфера була налагоджена. Під час лікування скориговано фізичний і психологічний стан. Шкодую тільки про те, що не прийшов раніше.
 
Хриса Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій чоловік потребує допомоги андролога, залиште координати Олександра Миколайовича.
 
Max_6 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і записуйтеся на прийом - 0967424737.
 
Anwar Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалося, як ретельно вивчив проблему, зібрав усі необхідні дані й одразу влучив у точку лікуванням.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Андролог Одеса вартість (Андролог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: