Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращі акушери 7 пологового будинку Одеса (Найкращі акушери 7 пологового будинку Одеса)
Найкращі акушери 7 пологового будинку Одеса
Клеопатра Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі акушери 7 пологового будинку Одеса


Девоньки, хочу народжувати в сьомому пологовому будинку, не знаю з ким краще домовлятися, підкажіть?
 
АліNa Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу звернутися до Подоляна Олександра Ілліча - чудовий лікар. Дуже професійний, чуйний, життєрадісний, завжди позитивно налаштований, що дуже підтримує у важку хвилину. Його гідно можна назвати Лікарем - з великої літери!!!
 
Есмеральда1988 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж можу порадити Олександра Ілліча. Дуже хороший лікар. Якщо чесно не очікувала. Був черговий, на зміні. Уважний. Не грубий. Знає свою справу. Усе доступно і зрозуміло відповідає. Будь-яке питання пояснить. Народила набагато легше і краще, ніж перший раз з іншим лікарем. Дуже рекомендую.
 
Фотина25 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене пологи були важкі -17 годин. Показники УЗД погані. Серцебиття дитини постійно падало.  Олександр Ілліч не відійшов від мене ні на секундочку. Заходив щодня, дивився. Та й ще місяць після пологів возився зі мною, оскільки були маленькі ускладнення. Але не дивлячись на це, він професіонал своєї справи.
 
Аріадна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала двох діток за домовленістю в Олександра Ілліча. Мені здається, кращого лікаря не знайти. Професіонал. Усе пройшло добре. Я дуже рада, що ситуація мене звела саме з ним.
 
Флоренція Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно лікар від Бога! Уважний, відповідальний, народжувала без домовленості, ставлення прекрасне! Все пояснив, чітко, ясно, спокійно.   Згадуючи попередні пологи - небо і земля! З таким лікарем можна ще народжувати і народжувати!
 
Астра1979 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала без домовленості у лікаря Подоляна, він був на чергуванні. Пологи хоч і тривали з переймами майже 8 годин, пройшли добре без істотних розривів, підштовхував кілька разів із живота малятко, допомагав мені.
 
Ніла Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороша лікарка. Пологи були природні, без епідуралки. Усім рекомендую!
 
Павла789 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в березні 2017 року народжувала у Подоляна А.І. . Дуже залишилася задоволена. Лікар - золоті руки. Тільки завдяки йому народила сама, інші лікарі вже б давно зробили кесарів. Усю ніч у пологовому залі не відходив від мене, дуже уважний, усе розповість докладно. Лікар просто супер!
 
РозанаУВ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, напишіть контакти лікаря Подоляна, дуже потрібно.
 
Аріадна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте - 0960390029, 0667225294.
 
Alexxandra Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене кума нещодавно в нього народила. Тільки хороші спогади!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращі акушери 7 пологового будинку Одеса (Найкращі акушери 7 пологового будинку Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: