Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Пересип (Мануальщик Одеса Пересип)
Мануальщик Одеса Пересип
Sashhha Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальщик Одеса Пересип


Проблеми зі спиною, дається взнаки робота - цілий день за комп'ютером, підкажіть до кого краще звернутися в Одесі, бажано недалеко від Пересипу.
 
Майя1976 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Забранського Влада, мені допоміг впоратися з проблемною спиною!
 
Владилена Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла на прийом із моторошним болем у попереку, вже з готовим знімком МРТ. Знімок показав 3 протрузії і грижу, Владислав Володимирович розповів, від чого болі і чому. Призначив мануальну терапію, пояснив, навіщо і що як діє. Усе по справі й нічого зайвого за 8 сеансів зняв повністю біль у спині, я почала нормально рухатися. Лікар просто чудовий, я повністю задоволена його роботою!
 
Kiskis Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Жахливо боліла спина, проставила 30 уколів, які призначив невролог Бєляєв, все марно. Потрапила на прийом до Владислава Володимировича, дуже уважний, чуйний лікар. Призначив мануальну терапію. Після другого сеансу біль зник, коли закінчила курс - забула про хвору спину!
 
Маргарита Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
До того як потрапити на прийом до Забранського Владислава, я лікувалася у Борисюка Б.Б., виклала багато грошей, але результату не було, у мене не піднімалася спочатку одна рука, а за тим друга, все йшло до операції. Болі були нестерпні, ні лежати, ні сидіти, нічого не допомагало, і тільки Владислав Володимирович допоміг мені вирішити мою проблему. Уважний лікар, який знає свою справу! Я пройшла курс лікування і моя проблема вирішена!
 
Єфросинія Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар своєї справи. Простий і ввічливий. Усе пояснить і дасть рекомендації. Рекомендую як лікаря-фахівця!
 
Rabbitcute Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Курс мануальної терапії приніс більше користі, ніж очікував, після 10 сеансів неприємності в спині перестав відчувати практично повністю.
 
Irada Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, він приймає в районі Пересипу?
 
Маргарита Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні, Владислав Володимирович приймає на Богдана Хмельницького 49. Чесно вам скажу, я була у багатьох в Одесі, на мій погляд, він найкращий.
 
Клавдія1993 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
У нього є контактний телефон?
 
Владилена Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
МарьяКо Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний фахівець у своїй галузі, тактовний і ввічливий. Призначене лікування дало позитивний результат! Буду рекомендувати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Пересип (Мануальщик Одеса Пересип)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: