Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Реабілітолог Одеса Таїрове (Реабілітолог Одеса Таїрове)
Реабілітолог Одеса Таїрове
Мекаела Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітолог Одеса Таїрове

 Здраствуйте, форумчани. Шукаю хорошого реабілітолога для відновлення після ДТП. Можете підказати такого фахівця?
 
torri Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися до Забранського Владислава. Цей лікар дуже хороший. Він підняв нас на ноги після ДТП. Розумниця. Лікар від бога. Дуже рада, що вчасно потрапила до нього.
 
5Мила5 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний реабілітолог. Турбували болі сьомого хребця в прилеглих м'язах. У лікаря проходжу курс. Після кожної процедури відчуваю поліпшення стану, відчуваю легкість у тілі.
 
Maryana4 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Висококласний фахівець! Перевірено неодноразово. Ставить на ноги. Вічний позитив і висока мобільність. Рекомендую!
 
Ocean658 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя історія банальна, як і в більшості спортсменів. Тренування, змагання, травми і прощавай великий спорт. Так сталося і зі мною. З дитинства захоплювався самбо, виконав майстра спорту, виступи поєднував із тренерською роботою. Але травми все більше давалися взнаки, змушений був зупинити тренування і тренерську роботу. Що робити не знав, пробував лікуватися в різних лікарів, стійкого результату не було. Товариш по збірній порекомендував Владислава Забранського, але попередив, що доктор не терпить свавілля в лікуванні. Під час зустрічі з доктором Забранським цілком і повністю вручив у його професійні руки свої хвороби й немочі. Моїм семирічним мукам приходить кінець, я з кожним днем почуваюся краще. Потихеньку починаю тренуватися, був у гостях у своїх хлопчаків, обіцяв незабаром повернутися.
 
Іванка66 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сильно скрутило. Не міг ні сидіти, ні стояти, ні ходити. Про роботу забув, узагалі не міг нічого робити. Після кількох сеансів остеопатії у Владислава Володимировича поперек стало відпускати. Зараз проходжу курс.
 
barbaba2 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Я займаюся спортом. Після травми в мене почався сильний біль у лівій нозі. То стріляло, то тягнуло, то щеміло. Після курсу всі функції моєї ноги відновлюються. Я повертаюся до спорту і до звичного ритму життя. Дякую Владиславу Володимировичу!
 
galla44 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Зовсім не міг поворухнути пальцями лівої руки, і ставало тільки гірше, рука взагалі не розроблялася. Після проходження курсу в Забранського Владислава рука почала працювати, поступово з кожним сеансом ставало краще. Тепер почуваюся повноцінною людиною. Дуже вдячний і раджу всім відмінного фахівця - Владислава Володимировича Забранського.
 
YAROSLAVA Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Відчував проблеми зі спиною, а також з іншими частинами тіла. Доктор Забранський надав максимальну допомогу, поставив на ноги, а також дав слушні рекомендації для подальшого відновлення і догляду за собою.
 
vikktoria Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть як можна записатися до Владислава Забранського?
 
5Мила5 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте номер телефонів - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Alyonka Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий реабілітолог. Проходили в нього 2 курси - дуже допомогло, професіонал своєї справи. Усім рекомендую.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Реабілітолог Одеса Таїрове (Реабілітолог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: