Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Колосов Олександр МКЛ №10 Одеса відгуки Одеса відгуки (Колосов Олександр МКЛ №10 Одеса відгуки Одеса відгуки)
Колосов Олександр МКЛ №10 Одеса відгуки Одеса відгуки
Германн Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр МКЛ №10 Одеса відгуки Одеса відгуки

Хто стикався з урологом Колосовим Олександром. Які результати вашого лікування?
 
Фома Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Германн, ідіть і не замислюйтеся, фахівець, що треба! Перебуваючи на лікуванні під його наглядом, я пройшов цілий комплекс найсучасніших процедур. На УЗД повторному було видно позитивний результат, але головне, що ефект відчуваю я сам.
 
Дикон Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Германе, можу сказати одне, що до Олександра Миколайовича я лікувався в урологів в інших клініках, як муніципальних, так і приватних, які начебто мають доволі високий рейтинг, але вони не виправдали моїх сподівань і не змогли усунути болі, яких я зазнавав при моєму хронічному захворюванні. Результатом звернення до Олександра Миколайовича я задоволений, він єдиний, хто зміг мені допомогти.
 
Воронов Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Колосову О.М., я позбувся уретриту та інших неприємних інфекцій. Прийшов спочатку до лікаря я з цілим "набором" різних проблем та інфекцій, а за підсумком пішов повністю здоровим і щасливим.
 
ІтанНовгородцев Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звертався до Олександра Миколайовича з аденомою передміхурової залози. Дуже якісно, дуже швидко і без зайвого болю, пройшло моє лікування. Задоволений результатом на всі 100%.
 
Картер Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
До Олександра Миколайовича мене привів простатит. Коли я зрозумів, що зі мною явно щось не так, почав шукати хорошого лікаря, знайомий порадив лікаря Колосова, у якого сам лікувався і був задоволений результатом.   Олександр Миколайович вилікував мені простатит, чому я шалено радий!
 
Кирюха Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
У лікаря Колосова я проходив лікування чоловічого безпліддя. Завдяки йому ми з дружиною зараз чекаємо малюка, хоча вже майже втратили надію на це. Дуже рекомендую: хороший фахівець, а головне обізнаний!
 
Карлл Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Олександра Миколайовича з неприємними відчуттями у себе в геніталіях і неможливістю жити нормальним статевим життям. Поставили діагноз фімоз. Доктор Колосов допоміг мені впоратися з моєю проблемою і повернув мене до нормального життя. Якщо у вас є проблеми, раджу звертатися до Олександра Миколайовича, він точно підбере вам ефективні методи лікування.
 
Allright Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, скиньте номерок лікаря. Заздалегідь дякую.
 
Дикон Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 0967424737.
 
Виноградов Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Колосов О.М. - справжній професіонал своєї справи. Дуже дохідливо подає інформацію, ефект від лікування відчув уже в перший тиждень призначеного ним лікування.  Залишився задоволений і вам раджу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Колосов Олександр МКЛ №10 Одеса відгуки Одеса відгуки (Колосов Олександр МКЛ №10 Одеса відгуки Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: