Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Найкращий отоларинголог Одеса відгуки (Найкращий отоларинголог Одеса відгуки)
Найкращий отоларинголог Одеса відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий отоларинголог Одеса відгуки


Доброго ранку! Цікаво знати, які отоларингологи в нашому мегаполісі відмінні? Хочеться знати вашу позицію про таких профі.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох, але знайти не вийшло розумного лікаря. Якщо ж, що ви знаєте про такого лікаря, який вам допоміг вирішити проблему, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б дізнатися з перших рук, які фахівці медицини по-справжньому найграмотніші, а то я вже віддавна в пошуку, і мої дослідження не задовільні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з попередньою дамою, проходила лікування, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найкращі в даній медичній класифікації і я можу їх порекомендувати, це - отоларинголог вищої спеціалізації Гурська Тамара Валеріївна.
 
МадленаМ Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна, була на прийомі у Гурської Тамари. Можу відзначити за неї, як за грамотного лікаря в цьому напрямку. Виявлений діагноз обіцяв операцію, але з лікуванням у ЛОРа Гурської вилікував без особливих проблем. Я можу її рекомендувати.
 
Надія82 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно, ЛОР Гурська - це унікальний лікар! Я їй довіряю! Мабуть, на сьогодні, таких лікарів можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за все життя. Найважливіші причини радити Тамару Валеріївну - це вміння, постійний потяг підвищувати майстерність, отже, володіння актуальним умінням, а також повне і вичерпне інформування пацієнта.
 
Мстислава Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна володіє винятковим професіоналізмом і добротою. Вона з легкістю протистоїть моїм попереднім розчаруванням з іншими ЛОРами і пропонує найкращі рішення для пацієнтів.
 
Антонія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєї точки зору, найкращий лікар Гурська Тамара, вона зробила нереальне - допомогла з алергічним ринітом. Вдячна від щирого серця! Професіонал, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який бажає і вміє реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Високоповажні городяни, викликав інтерес ці фахівець, можете залишити дані?
 
Адельфіна Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловіть - Тамара Валеріївна приймає в клініці Лікаріум, контактний телефон клініки - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Кирюша748 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Тамарі Валеріївні я нарешті позбувся тривалих проблем із носом. Її діагностика і підхід до лікування вищі за всілякі похвали, незрівнянно з іншими ЛОРами.
 
Добрава Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна володіє унікальним поєднанням медичних знань і людських якостей. Вона завжди вислуховує пацієнта, чого не було у попередніх ЛОРів.
 
Клавдія Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Покірно вдячна за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Найкращий отоларинголог Одеса відгуки (Найкращий отоларинголог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: