Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Хороший дитячий психолог Одеса відгуки (Хороший дитячий психолог Одеса відгуки)
Хороший дитячий психолог Одеса відгуки
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший дитячий психолог Одеса відгуки


Добрий день, пишу Вам, порекомендуйте дитячого психолога. Порадьте хорошого лікаря, куди звернутися при діагнозі нічних страхів. Підкажіть контактні дані кращого лікаря ґрунтуючись зі свого досвіду або відгуків своїх близьких і знайомих.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті неможливо знайти хорошого лікаря. У тому разі на сайті порадять схожу до лікаря.
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б із попередньою одеситкою заперечити, знаю спеціалістів своєї справи Фендюру Марію Олегівну та Гончарову Тетяну Сергіївну, які точно найграмотніші в такій сфері і до них раджу приходити на прийом без остраху за своє самопочуття.
 
Клава20 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Були у дитячого психолога Гончарової Тетяни Сергіївни, досягнення моєї дитини, мене як маму радують. Краще, ніж Тетяна Сергіївна не зустрічала, а були у багатьох!
 
Володимира Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно Гончарова Т.С.. Справжній професіонал своєї справи! Як я рада, що звернулася до нього зі своїм сином. Звернулися ми з питання пасивності дитини.
 
Барбара789 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячні з чоловіком психологу Гончаровій Тетяні Сергіївні за роботу, проведену з нашою донькою, яка абсолютно не чула мене і чоловіка, ніяк не сприймала наші слова! У моєї доньки проблеми зі спілкуванням з однолітками в новому класі. Дуже раджу!
 
Інеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую розумного підліткового психолога - це Фендюру Марію Олегівну. Вона - грамотний фахівець і дуже приємна людина. Раджу!
 
Феодосія Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу ствердити, що Фендюра Марія Олегівна, молодий і тямущий підлітковий фахівець, фахівець. Дивовижний психолог!
 
неля Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Поділіться інформацію про цих фахівців?
 
Альберта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Хеонія Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Фендюра Марія Олегівна, клініка Лікаріум Генуезька ½ , телефон 0635360647.
 
Георгіна Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що Гончарова Тетяна Сергіївна і Фендюра Марія Олегівна - найкращі аси психології в місті, знаю з власного досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Cristal Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації до найкращих спеців у нашому місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психолог » Хороший дитячий психолог Одеса відгуки (Хороший дитячий психолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: