Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Забранський Владислав Володимирович (Забранський Владислав Володимирович)
Забранський Владислав Володимирович
Зорька Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович


У мене компресійний перелом хребта, потрібен хороший реабілітолог для відновлення. Сімейний лікар порекомендував Забранського В.В. Які відгуки можете залишити про цього лікаря? Чи допоміг він вам відновитися?
 
Матвій Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходив у Владислава Володимировича реабілітацію після травми, зараз уже можна говорити про те, що його робота принесла позитивний результат. Досить швидко відновився, все завдяки тому, що людина знає свою справу, продумує програму від А до Я, допомагає у всьому, консультує. Відмінний фахівець.
 
Альберт Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович найкращий фахівець, якого мені доводилося зустрічати. Я йому дуже вдячний за грамотну, професійну і, що важливо, швидку оцінку моєї ситуації і допомогу!
 
Філіп Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми зіткнулися з серйозними труднощами і на межі розставання, але завдяки глибокому розумінню і досвіду Владислава Забранського, ми змогли повернути кохання і взаєморозуміння в наші стосунки. Ми вдячні йому за його участь у нашій подорожі до щасливого і здорового шлюбу.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть контактний телефон для запису до Владислава Володимировича?
 
Філіп Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте; 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Амелія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний і кваліфікований лікар. Завдяки Владиславу Володимировичу я дуже швидко відновилася після складного перелому ноги!
 
Аврелія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де приймає Владислав Володимирович?
 
Матвій Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Наразі Владислав Володимирович приймає у себе вдома вул. Б. Хмельницького 49, раніше працював у лікарні № 10 і в медичному центрі Вектор Плюс.
 
Агапія Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
У чоловіка в 40 років стався геморагічний інсульт. Нам Владислав Володимирович допоміг пройти складний період реабілітації! Прекрасний фахівець у своїй не легкій, але дуже потрібній справі! Отримували відповіді на всі свої запитання, після кожного заняття отримували позитивний результат, рухалися тільки вперед! Якщо шукаєте професійного реабілітолога, хочу рекомендувати тільки Владислава Володимировича!
 
Зорька Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відгуки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Забранський Владислав Володимирович (Забранський Владислав Володимирович)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: