Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Найкращий мануальник Одеса (Найкращий мануальник Одеса)
Найкращий мануальник Одеса
Zinulya Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий мануальник Одеса
 


Здрастуйте, друзі форумчани! Мені необхідна ваша допомога у виборі мануальника в Одесі. Якщо ви мали досвід звернення до таких фахівців, поділіться, будь ласка, вашою думкою?
 
Valentina7 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Сеанс мануальної терапії у Стокича Андрія Борисовича виявився неефективним. Болі стали ще інтенсивнішими, і я розчарований результатом. Не раджу звертатися до цього фахівця.
 
Малта Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Петровський Євген не зміг допомогти мені після сеансу мануальної терапії. Мої болі посилилися, і я стала почуватися набагато гірше.
 
Svet1 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Після сеансу в Унанова Тимура Олександровича мої болі стали ще інтенсивнішими. Я розчарована результатом його мануальної терапії і не раджу його послуги.
 
Береслава Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Після невдалих спроб знайти кваліфікованого мануального терапевта, починаю сумніватися, що в нашому місті є хоч хтось, хто справді знається на цій галузі.
 
Мідея Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо шукаєте дійсно результативну мануальну терапію, звертайтеся до Забранського В.В. Він знає, як допомогти навіть із грижею!
 
Люда1980 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський не просто мануальний терапевт, він - знахідка для всіх, хто має проблеми зі спиною. Мої найкращі рекомендації!
 
Роуз Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - справжній чарівник! Мої болі в попереку зникли завдяки його золотим рукам і професіоналізму.
 
веронія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Сказати, що я вражена результатами роботи Забранського Владислава - це нічого не сказати. Він реально позбавив мене болю в спині.
 
Ельдар Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здавалося, що ніщо не допоможе моїм проблемам із грижею і болями в попереку. Але мануальна терапія у Забранського В.В. виявилася справжнім дивом.
 
леночкаа Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський - мій рятівник від болю. Його ніжні, але ефективні методи терапії зробили мене більш рухливою і щасливою. Не можу перестати дякувати йому за його дивовижну майстерність.
 
Irinka8 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділіться, будь ласка, як можна зв'язатися з Владиславом Забранським для запису.
 
Мідея Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Найкращий мануальник Одеса (Найкращий мануальник Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: