Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Найкращий фітотерапевт Одеси (Найкращий фітотерапевт Одеси)
Найкращий фітотерапевт Одеси
Генрієтта Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий фітотерапевт Одеси
 


Доброго дня форумчани! Замучив гастрит, традиційне лікування не допомагає. Потрібна допомога фітотерапевта. Чи можете ви поділитися інформацією про таких лікарів, які можуть допомогти?
 
Lewis Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Генрієтто, не можу сказати, що лікування у фітотерапевта виправдало мої очікування. Було більше надій, ніж реальних результатів.
 
Noah2 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Хоча я вірю в силу природних лікарських трав, фітотерапія не допомогла мені. Мої проблеми залишилися без змін
 
DF1981 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу поділитися своїм досвідом лікування у фітотерапевта Світлани Володимирівни Горєвої. Її рекомендаціями я зміг позбутися хронічного головного болю.
 
Аніса Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я теж звернулася до Світлани Володимирівни з проблемами зі шлунком. Вона порадила мені низку трав, і тепер моя шлункова неприємність зникла.
 
АліNa Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогла фітотерапія Світлани після стресу. Я раніше не могла нормально спати, але її натуральні засоби заспокоєння допомогли мені повернути нормальний сон.
 
Пітт Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
І я в неї був! Світлана Володимирівна дала мені поради щодо підтримки імунітету. За останній рік я практично не хворів!
 
Karim Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був проблемний свербіж шкіри, і Світлана Володимирівна дала мені рецепти для ванн і мазей. Свербіж зник, а шкіра стала здоровою.
 
Сніжанка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довгий час страждав від мігрені, і Світлана Володимирівна допомогла мені підібрати трави, які знижують частоту і силу нападів.
 
Breezz Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
У Світлани Володимирівни також є хороші поради щодо зняття стресу і напруги. Мені це дуже допомогло в складний період мого життя.
 
JojiM Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
І я хочу додати свій позитивний відгук. Світлана Володимирівна - професіонал своєї справи, і я вдячний їй за допомогу в поліпшенні мого здоров'я.
 
Віринея Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б хотів записатися на прийом до фітотерапевта Горєвої С.В. Можете підказати способи запису?
 
Аніса Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна зараз допомагає тільки онлайн, телефонуйте за номером 0934389010 і ви залишитеся задоволені.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Найкращий фітотерапевт Одеси (Найкращий фітотерапевт Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: