Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Лікар ендокринолог Одеса вартість (Лікар ендокринолог Одеса вартість)
Лікар ендокринолог Одеса вартість
Alevtina Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар ендокринолог Одеса вартість


Дівчата, підкажіть будь ласка, хто може порадити хорошого ендокринолога в Одесі, бажано з досвіду, який був у вас особисто. Хочу обстежити щитовидку, тому що був підвищений ТТГ. Буду дуже вдячна!
 
Антонія Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу звернутися до Догонової Марії Володимирівни, вона досвідчений і компетентний лікар, професіонал своєї справи! З першого разу діагностувала вузли в щитоподібній залозі, допомогла уникнути операції.
 
Всеслава Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультація у Марії Володимирівни і призначене нею обстеження допомогли вибрати правильну тактику лікування цукрового діабету. Знімаю капелюха перед її практичним досвідом і багажем знань.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивуюся, як так швидко Догонова розібралася з моїми болячками і привела мене в нормальний стан. Почуваюся людиною, ліки по мінімуму приймаю. Дуже рекомендую Марію Володимирівну!
 
Poplavskaya Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Марії Володимирівни з приводу діабету. Почуваюся добре. Це все завдяки відмінному фахівцеві.
 
Bogddd Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго я шукала хорошого ендокринолога. За порадою подруги я звернулася до Марії Володимирівни Догонової. Лікар, незважаючи на свій відносно юний вік, відмінно розбирається в медицині. Вона змогла мені поставити правильний діагноз і подолати хворобу, використовуючи сучасні методи.
 
Darwin Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
У Марії Володимирівни спостерігаюся. Завдяки їй позбулася проблем, що більше десяти років не могли поставити діагноз. Аналізи призначає найнеобхідніші і тільки за отриманими результатами починає розбиратися далі. Це перший лікар, якому я стала довіряти, професіоналізм якого абсолютно в усьому, і, звісно, лікування від хвороб тому доказ.
 
Ayrat Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Вища оцінка лікарю. Фахівець хороший, кваліфікований, відповіла на всі запитання, які мене турбували. Добре формулювала відповіді, зрозуміло. Усе сподобалося, продовжую лікування. Є перші результати. Фахівця рекомендую!
 
Anisya Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз складно знайти хорошого фахівця, але мені пощастило. Подруга порекомендувала звернутися до Марії Володимирівни для перевірки здоров'я. І це було правильне рішення. Після низки аналізів мені поставили діагноз, про який я й не підозрювала раніше. Тепер я знаю, як відкоригувати спосіб життя для того, щоб весь час почуватися добре. Рекомендую!
 
Арабелла2020 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Незважаючи на молодий вік, дає цінні поради, ставить правильний діагноз, проводить ефективне лікування. Дуже рекомендую!
 
Sophie Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна записатися до цього лікаря?
 
Anisya Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактні телефони - (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87. Марія Володимирівна приймає на Генуезькій 1/2 у клініці Лікаріум.
 
Mia4519 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Марії Володимирівни протягом двох років. Дуже хороший ендокринолог.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Лікар ендокринолог Одеса вартість (Лікар ендокринолог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: