Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса вартість (Флеболог Одеса вартість)
Флеболог Одеса вартість
Іраіда50 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса вартість


Форумчани, підкажіть, будь ласка, хтось може порадити хорошого флеболога? Моїй мамі потрібно видаляти варикоз або лікувати.
 
Леоніла Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович найкращий, він професіонал, мама у нього лікувалася ще в 2015 році, по-моєму. Донині все в неї прекрасно. І я сама після вагітності оперувалася у нього.
 
Серафима Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович чудовий, дуже досвідчений лікар! Професіонал своєї справи! Вилікував мої ніжки, призначив лікування і дав рекомендації. Дуже відповідальний. Завжди проявляє увагу до пацієнтів і допомагає.
 
Marichka8 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Варикозом страждаю не перший рік, дуже рада була дізнатися, що нові технології дають змогу його позбутися. Ну і зрозуміло, прекрасно, що потрапила в руки до лікаря, який добре володіє цими технологіями.
 
Jenny77 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультація на високому рівні. Чітко і по ділу, без води і розводу на гроші. Тепер буду ходити тільки до Дмитра Михайловича.
 
Fairytail5 Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
За рекомендацією потрапила до лікаря Залевського Д.М.. Зробили склеротерапію. Щастю моєму немає меж. Можу тепер носити сукні та спідниці, не соромлячись цих синіх павутин на ногах!  Дуже грамотний і душевний хірург! Рекомендую.
 
TigerLily Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
У чоловіка виявили тромби в нозі, спочатку були в іншій клініці, там нарахували велику суму грошей за лікування, і ми вирішили шукати іншого фахівця. За порадою хороших людей потрапили до Залевського Дмитра Михайловича і ні крапельки не пошкодували - суперлікар. Зараз чоловік проходить призначену терапію, за тиждень видно поліпшення, попереду операція. Він - найкращий!
 
Євпраксія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
На жаль, було виявлено патологічну вену і рекомендовано процедуру РЧА. Діагностику та РЧА проводив Дмитро Михайлович. Все швидко і на вищому рівні. Не бійтеся, у кого є показання, це не боляче. Так само Дмитро Михайлович провів мені процедуру склеротерапії. Усім раджу!
 
Капітоліна Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
На варикозне розширення вен нижніх кінцівок страждаю давно. До флеболога Залевського потрапила випадково, але повірила йому вже через кілька хвилин довірливого спілкування. Вміє знаходити підхід до пацієнта. Зворушує його турботливість. Під час операції-процедури довів свій високий професіоналізм. Рекомендую його всім пацієнтам.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобався індивідуальний підхід лікаря Залевського Д.М., який одразу до себе розташував. Популярно відповів на всі запитання, провів ретельне обстеження і поставив правильний діагноз! Лікування вів від початку до кінця з великою увагою і завжди був на зв'язку. Результат лікування перевершив усі мої очікування, розширених вен наче й не було!
 
Нонна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивлюся хороший лікар, хочу потрапити до нього на прийом, розкажіть як це можна зробити.
 
TigerLily Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте та домовляйтеся - 0971039911.
 
Kiskis Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець, швидко і якісно, відмінний результат!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса вартість (Флеболог Одеса вартість)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: