Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса Слобідка (Дієтолог Одеса Слобідка)
Дієтолог Одеса Слобідка
Ілена Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Одеса Слобідка


Дівчатка! Після пологів сильно набрала, самій скинути не виходить, потрібен грамотний дієтолог, який зможе допомогти повернутися у свою форму.  Може порадите лікаря, з яким Ви особисто стикалися й отримали допомогу.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У нашому місті не змогла знайти розумного лікаря. За варіанту, якщо люди на форумі підкажуть, точно звернуся.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Я готова з Вами не погодитися, бачила точно 2 лікарів Кузьмінову Катерину Валеріївну і Решетник Катерину Володимирівну, які 100 відсотків зразкові в такій професії і до кого рекомендувати можна звертатися без ризиків за здоров'я.
 
ЛЛаура Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Решетник Катерина унікальний нутриціолог! Вона мені дуже допомогла позбутися зайвої ваги, яку я мріяла прибрати протягом двох років. Вона робить все, щоб її пацієнти досягли поставленої мети Поступово викорінюю шкідливі звички в харчуванні, і радію кожній перемозі. Відмінний, грамотний лікар! Фахівець! Цей той випадок, коли навіть після розмови з лікарем стає легше!
 
Ада Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова чудова! Раніше не дуже довіряла дієтологам, але після звернення до Катерини, зрозуміла, що вони можуть допомогти Найголовніше для мене - це була підтримка! Відправила після таких класних результатів до неї чоловіка, і вже бачу позитивні зміни в його стані. Я шалено задоволена результатом!
 
Шарлотта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
З Решетник Катериною, я змогла домогтися величезних результатів! І що важливо, вона не тільки дає поради, як досягти, а потім і підтримувати хорошу форму, а й сама є наочним прикладом і підтвердженням дієвості своїх методик. Я була засмучена і пригнічена. Катерина підтримала мене, зарядила позитивною енергією, дала стимул до продовження боротьби. Завдяки її рекомендаціям, вдається тепер утримувати вагу. Вона змінила моє життя на краще.
 
Svet1 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник фахівець, який допомагає! Пробувала боротися сама, відвідувала інших лікарів, але через деякий час вага повернулася з надбавкою. Я була засмучена і пригнічена. Катерина підтримала мене, зарядила позитивною енергією, дала стимул до продовження боротьби. Під чуйним контролем з боку лікаря, я набула чудової форми тіла і чудового самопочуття. Відмінний, грамотний лікар! Спеціаліст!
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова Катерина Валеріївна, клініка Доктор Благо Плюс, вулиця Дмитра Донського 2а/7, телефон 0931536900
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду сказали, що дієтологи Решетник Катерина Володимирівна та Кузьмінова Катерина Валеріївна - найкращі лікарі в нашому місті, знаю з власного досвіду. У даній спеціалізації, окрім них більше немає до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за коментарі, до найграмотніших фахівців у нашому місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Дієтолог Одеса Слобідка (Дієтолог Одеса Слобідка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: