Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психоаналітик Одеса Черемушки (Психоаналітик Одеса Черемушки)
Психоаналітик Одеса Черемушки
Morozzzz Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоаналітик Одеса Черемушки


Сімейний лікар порекомендував проконсультуватися з психоаналітиком. Можете порекомендувати до якого лікаря краще звернутися.
 
Diamondb Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую психолога Козлова. Ян Леонідович надихає мене своєю пристрастю до своєї роботи і постійним бажанням допомагати людям. Його емпатія та розуміння зробили нашу роботу разом незабутньою та перетворювальною. Я відчуваю, що він не тільки допомагає мені подолати поточні проблеми, а й зміцнює мою внутрішню силу та здатність до саморозвитку.
 
Hatalahbek Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Психоаналітик Козлов дуже приємний у спілкуванні, викликає прихильність до себе і довіру. Нам сподобалося все.  Можу сміливо порекомендувати її всім людям, у кого є психологічні проблеми.
 
АліNa Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи - Гончарова Тетяна Сергіївна. Жодної зайвої "води", все по справі. Фахівець, який грамотно виокремлює важливі нюанси, які надалі допомагають вирішити проблемні питання. Рекомендую її!
 
малвіна Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі кілька разів, дуже хороший і уважний психолог Козлов! На всі скарги підібрала і пізніше скоригувала терапію, яка ідеально підійшла! Тепер залишилося закінчити курс, і лікування буде закінчено.
 
ssofiaa Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Останнім часом мене турбував пригнічений стан, я вирішив звернутися по допомогу до психотерапевта. Тетяна Сергіївна здалася мені дуже відкритою, добродушною людиною. Прийом пройшов чудово, я почувався дуже спокійно, лікарка викликає прихильність до себе і надає хорошу допомогу.
 
Alexxandra Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобався психолог Козлов Я.М.! Цей прийом був повторним. Попереднє лікування дуже допомогло. Пройшла вже багатьох психоаналітиків: Бугачевську О.В. і Максименко Л.В., але Ян Леонідович виявився саме тим лікарем, якій допоміг моїй проблемі. Підійшов до неї дуже відповідально і не стандартно.  Рекомендую тим, хто шукає лікаря цієї спеціалізації.
 
vikktoria Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний психолог Гончарова! Раджу звертатися з будь-якою проблемою. Завжди вислухає і дасть потрібні рекомендації! Чуйний і дуже відповідальний психоаналітик!
 
Karollina Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у багатьох лікарів: Бондаренко, Ляпіної Гофман, Моряну, але тільки психолог Козлов допоміг мені впоратися з панічними атаками. Мінімум препаратів і грамотно підібране лікування. Як то кажуть, лікар від Бога. Рекомендую!
 
Ліна5 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете поділиться телефоном Тетяни Гончарової та Яна Леонідовича?
 
Hatalahbek Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Vasilissa Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психоаналітик Одеса Черемушки (Психоаналітик Одеса Черемушки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: