Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Відгуки флебологів Одеси (Відгуки флебологів Одеси)
Відгуки флебологів Одеси
Андріана78 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки флебологів Одеси
 


Привіт усім! Шукаю рекомендації щодо флебологів в Одесі. Якщо ви можете підказати, до якого лікаря краще звернутися для консультації та лікування, буду вдячна за вашу допомогу.
 
Агнеса Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої пошуки хорошого флеболога почалися з надією на швидке полегшення від венозних проблем. Але, здається, кожен візит тільки погіршував ситуацію. Сподіваюся, що знайду лікаря, який зрозуміє мої нюанси.
 
Феодосія Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід пошуку флеболога підтверджує, що вибір лікаря - це справжнє мистецтво. Схоже, що поки що я не знайшла лікаря, здатного розгадати мою венозну головоломку.
 
Капітоліна Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукати хорошого флеболога виявилося непросто. Мої попередні спроби призвели тільки до розчарування. Але коли я опинилася на прийомі в Залевського Дмитра Михайловича, я зрозуміла, що нарешті потрапила до справжнього професіонала. Його точний діагноз і ефективне лікування зробили диво, і я не могла бути щасливішою з таким результатом.
 
Елеонора6 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Людина із золотими руками і чудовим розумінням венозних проблем - Залевський Дмитро Михайлович. Він не тільки правильно поставив діагноз, а й запропонував індивідуальне лікування, яке дало неймовірні результати. Дуже вдячний!
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу не поділитися своїм захопленням від професіоналізму Чайки Михайла Олександровича. Його знання в галузі флебології вражають, а лікування, яке він призначив, дало мені неймовірний результат.
 
Кора Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Вважаю себе щасливчиком, що потрапив на прийом до Чайки Михайла Олександровича. Його увага до деталей і чудове розуміння венозних проблем дозволили мені нарешті позбутися довгострокових недуг. Рекомендую всім!
 
Ella Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустріти справжнього професіонала на кшталт Залевського Дмитра Михайловича - це знахідка. Його уважний підхід, діагностичні здібності та ефективне лікування дали мені змогу побороти довгострокову венозну проблему.
 
Даміра Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя історія успіху почалася з візиту до Чайки Михайла Олександровича. Він прислухався до моїх скарг, провів детальне обстеження і запропонував лікування, яке дало неймовірні результати.
 
Svet1 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович - це справжній експерт у сфері венозних проблем. Його знання, досвід і професійне ставлення до пацієнтів дали мені шанс позбутися давніх болів і незручностей.
 
Kover59 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам не важко, залиште дані цих фахівців.
 
Елеонора6 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович приймає у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, телефон 0971039911.
 
Даміра Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович працює в лікарні № 10 на Малиновського 61а, телефон 0976447223.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Відгуки флебологів Одеси (Відгуки флебологів Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: