Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Суворовський район (Фітотерапевт Одеса Суворовський район)
Фітотерапевт Одеса Суворовський район
Madeline Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса Суворовський район


Добрий вечір! Лікарі не можуть допомогти з гастритом у місцевій поліклініці. Шукаю фітотерапевта, який може допомогти. Чи є рекомендації до кого краще звернутися?
 
Калістрат Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Madeline, фітотерапевт не зміг впоратися з моїми хронічними болями. Його методи не мали жодного впливу на моє здоров'я.
 
Alfie Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє лікування у фітотерапевта було доволі розчаровуючим. Попри сподівання на натуральне лікування, результат виявився негативним. Я очікував більшого.
 
Basov Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю! Я була у фітотерапевта Світлани Володимирівни Горєвої, і це для мене справжній порятунок! Вона допомогла мені впоратися з хронічними головними болями, які мучили мене багато років.
 
Selma Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Basov, я теж звернувся до неї з проблемами з артритом. Її індивідуальний підхід і натуральні методи лікування дали чудові результати. Болі в суглобах істотно зменшилися.
 
Liana Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Світлани Володимирівни з проблемами з травленням. Її рекомендації щодо зміни дієти та натуральні трав'яні чаї допомогли покращити мій шлунок і кишечник.
 
Артамонова Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Liana, у мене були проблеми з нервовою системою, і Світлана Володимирівна порекомендувала мені низку трав і релаксаційні методи. Тепер я почуваюся спокійніше і менш стресово.
 
Olesya8 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до неї зі шкірними проблемами, і вона розробила для мене індивідуальний курс лікування. Мої висипи та свербіж повністю зникли.
 
Yolka33 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернувся до неї з хронічним болем у спині. Її трав'яні компреси та вправи допомогли поліпшити мою рухливість і зменшили біль.
 
Elenochka8 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна - це не тільки лікар, а й наставник для мене. Вона вчить мене, як правильно піклуватися про своє здоров'я природними методами.
 
Kiwi3 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую фітотерапевта Світлану Володимирівну всім, хто шукає індивідуальний та ефективний підхід до лікування!
 
Danislav Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи є можливість отримати консультацію фітотерапевта Горєвої С.В. у терміновому порядку?
 
Basov Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна займається консультуванням у режимі онлайн. З нею можна зв'язатися за номером телефону - 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Суворовський район (Фітотерапевт Одеса Суворовський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: