Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Подолян Олександр Ілліч відгуки (Подолян Олександр Ілліч відгуки)
Подолян Олександр Ілліч відгуки
Тома45 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Подолян Олександр Ілліч відгуки


Які можете залишити відгуки про Подоляна Олександра Ілліча, як про акушера. Хочеться потрапити до хорошого лікаря на пологи.
 
Ella Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала за домовленістю, але лежала в палаті з дівчиною, яка потрапила до нього просто на чергову зміну. Обидві ми дуже задоволені і пологи пройшли не без проблем, але без післяпологових ускладнень, ускладнень для нас і наших діточок. Народжувати другого піду тільки до нього!
 
Шура1990 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар приводить до тями під час переймів, коли треба і прикрикне, і завжди тобі співчуває під час переймів, він каже, що знає, як боляче. Я ще лежала після пологів на пологовому столі і сказала, що другу дитину буду народжувати в нього. Не сумнівайтеся, йдіть.
 
Розочка Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
З Олександром Іллічем я познайомилася на 38 тижні вагітності. Організм не був готовий народжувати в найближчий тиждень. Часу залишалося мало і справа пахла кесаревим. А дуже хотіла народити самостійно. Пролежала під наглядом два тижні. Благо здоров'я малюка дозволяло. У підсумку народила самостійно. Малюк - здоровенький, вага 4050, 57 см. Роботою лікаря дуже задоволена!  Висока кваліфікація і чудові людські якості.
 
Віталіна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Під кінець терміну виявилося, що мені світить кесарів. Дуже боялася і мала велике бажання народжувати сама. Але Олександр Ілліч пояснив усі ризики в моїй ситуації і заспокоїв. Плановий кесарів розтин пройшов на відмінно. Лікар дуже уважний, у кишеню не дивився, з почуттям гумору. Рекомендую!
 
КсеніяЯ Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Народила дівчинку в Подоляна А.І., всю вагітність спостерігалася в нього, дуже задоволена, такого уважного лікаря не зустрічала. Пологи перші враження тільки приємне. За другими тільки до нього!
 
Агнія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч акуратна, приємна, позитивна людина! Профі!
 
Бурова Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч чудовий фахівець і професіонал своєї справи!!! Спасибі, що є такі чудові лікарі, які мають свою аргументовану точку зору по кожній ситуації окремо, а не пливуть за течією погоджуючись з усіма забаганками пацієнтів. Я народжувала у нього свого першого малюка, все пройшло супер завдяки Олександру Іллічу!  Другого теж буду народжувати тільки в нього!!!
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, у когось збереглися контакти Олександра Ілліча?
 
Віталіна Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, збереглися - 0667225294, 0960390029.
 
Kristy12 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар і людина! Багато говорити не буду, дівчата вже все сказали. Другий раз теж піду до Олександра Ілліча народжувати! Усім рекомендую!!!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Подолян Олександр Ілліч відгуки (Подолян Олександр Ілліч відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: