Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Колосова Олеся Василівна Одеса відгуки (Колосова Олеся Василівна Одеса відгуки)
Колосова Олеся Василівна Одеса відгуки
Огнеса Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосова Олеся Василівна Одеса відгуки


Мені порадили з кістою яєчника звернутися до Колосової Олесі Василівни. Хочу почути вашої поради! Хто в неї лікувався? Як пройшло лікування? Можете рекомендувати цього гінеколога?
 
Симонна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Олесі Василівни. Дуже уважний і приємний лікар, у наш час все рідше зустрічаються такі лікарі. Раджу звернутися, правильний і уважний підхід вам гарантований. Результат не змусить чекати.
 
Евелін Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукала довго гінеколога, якому можна довіряти. Порадила подруга - Колосову О.В. Звернулася до Олесі Василівни з проблемою: не могла довго підібрати контрацептив. Практично жоден не підходив: то нудило, то з урахуванням супутніх діагнозів не можна. Лікарка дуже уважно вивчила надані дослідження, підібрала контрацептив. Приймаю призначений препарат, почуваюся добре - підійшов!
 
Алла758 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в менопаузі. Олеся Василівна одразу вникла в мою ситуацію, акуратно оглянула. Від призначеного лікування мені вже значно краще.  Можу сміливо рекомендувати цього фахівця!
 
Ростислава Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час спілкування з Олесею Василівною, я зрозуміла, що вона грамотний фахівець і я довірила своє лікування їй. Минуло 2 місяці лікування і я відчула позитивну динаміку, цикл відновився, самопочуття стало набагато кращим! Лікування проходжу і далі під її контролем і вам можу радити!
 
Мішель Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до лікаря Колосової О.В. за рекомендацією знайомої. Я не пошкодувала: чітко, лаконічно, зі знанням справи, без зайвих призначень, акуратний і ніжний огляд, приємна зовнішність, доброзичливе ставлення.  Раджу відвідати, залишитеся задоволені!
 
Астрід Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороша лікарка, все чітко і ясно пояснює, призначила правильне лікування, яке мені допомогло, мазки брала не боляче, нічого подібного не було. Два роки спостерігаюся в Олесі Василівни, жодного разу не було призначено неправильного лікування... Лікар від бога! Чуйна, уважна і з індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Усім рекомендую фахівця Колосову Олесю Василівну.
 
Єлизавета Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Колосова прекрасний лікар! Дуже уважна й тактовна! Виписує грамотне лікування! Ходжу тільки до неї!
 
Кіра20 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасне ставлення до пацієнта. Компетентність лікаря. Рівень інформування пацієнта. Сподобалося те, що лікар не лякає і не призначає зайвих аналізів. Усе по справі.
 
Ярослава Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, хочу проконсультуватися з Олесею Василівною, підкажіть, як до неї записатися і де вона приймає?
 
Мішель Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Олеся Василівна приймає в КДБ №10 на Малиновського 61, особистий телефон - 380966717563.
 
Мілана Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала хорошого фахівця в цій галузі. Кілька років спостерігалася в іншого фахівця, завжди йшла як на розстріл: завжди осудливий погляд, лікування підбиралося не з першого разу, результат - купа витрачених грошей, нервів і сил... На щастя, відгуки не брешуть, Олеся Василівна дійсно чудовий фахівець! Нічого зайвого не прописує, все розповідає чітко, ясно й інформативно! Ставлення до пацієнта максимально доброзичливе. У місті достатня кількість гінекологів, які вкрай недбало і хамовито спілкуються з пацієнтами. Олеся Василівна делікатна в усьому!
 
Таїра Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла на прийом саме до цієї лікарки за рекомендацією подруги, яка ходить тільки до неї вже кілька років поспіль. Я рада, що потрапила до Колосової Олесі Василівни. Вона чудовий фахівець!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Колосова Олеся Василівна Одеса відгуки (Колосова Олеся Василівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: