Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Подолян Олександр Ілліч Одеса відгуки (Подолян Олександр Ілліч Одеса відгуки)
Подолян Олександр Ілліч Одеса відгуки
Клавдія Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Подолян Олександр Ілліч Одеса відгуки


Дівчатка милі, дайте свої рекомендації. Хочу народжувати у Подоляна Олександра Ілліча не знаю, чи це хороший лікар, порадьте?
 
Angelica Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
За Олександра Ілліча можу сказати тільки хороше. У березні потрапила у відділення, де й познайомилася з Олександром Іллічем і вирішила, що народжувати буду в нього. Ставлення там до пацієнтів завжди чудове. Лікар до останнього допомагав мені народити самій, але за розкриття 8 сантиметрів дитина почала погано почуватися і ми вирішили робити кесарів розтин. Шов тоненький залишився.
 
Елеонора6 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в Олександра Ілліча 3 роки тому, перші пологи - залишилася дуже задоволена не тільки лікарем, але і його командою! Я по сьогоднішній день до гінеколога звертаюся тільки до одного - Подоляна А.І. Лікар від Бога!
 
Славяна75 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороша лікарка, народжувала роки тому, все пройшло добре! Уважний, грамотний, говорить по справі, а не як інші воду ллє або взагалі нічого не говорять. Спокійна врівноважена людина. я залишилася задоволена ним. Другого народжувати піду до нього.
 
Нонна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в серпні 2019 у Олександра Ілліча. Пологи були важкі, дитина була велика, кесарів робити не став, допоміг народити самій, здорового малюка. Жодного разу не нагрубив, незважаючи на те, що нервів попсувала йому достатньо. Дуже уважна і приємна людина. За другою дитиною, хотілося б потрапити до нього!!!
 
Георгіна Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар!!!Прекрасна людина і професіонал. Пологи у мене були не легкі і тільки завдяки високому професіоналізму Олександра Ілліча у мене є улюблений синочок. Побільше б таких лікарів!
 
Голді Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувати з акушером Подоляном зовсім не страшно, дуже швидко реагує і тримає все під контролем. Рекомендую!
 
анжеліна Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка. перепрошую звичайно, а в якому пологовому будинку він працює?
 
Славяна75 Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
У пологовому будинку № 7 на Космонавтів, 11б.
 
Zhanna072 Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Може й телефончик дасте?
 
Нонна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Дам - 0667225294, 0960390029 - це особисті номери.
 
Клавдія Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, що просвітили, буду народжувати у Подоляна А.І.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Подолян Олександр Ілліч Одеса відгуки (Подолян Олександр Ілліч Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: