Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороший невропатолог Одеса відгуки (Хороший невропатолог Одеса відгуки)
Хороший невропатолог Одеса відгуки
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший невропатолог Одеса відгуки

Доброго дня, цікавить дуже хороший невролог. Дайте рекомендації до лікарів, у яких ви лікувалися. Залиште контактні дані розуміючого фахівця на основі свого досвіду або відгуків близьких знайомих.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У нашому місті не змогла знайти хорошого фахівця. За варіантом, якщо на форумі підкажуть сходжу.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте надійного невролога, рекомендую звернутися до Калюжної Тетяни. У неї висока експертиза в галузі неврології, і вона володіє прекрасними комунікативними навичками. Може запропонувати вам професійне лікування і підтримку в разі проблем із нервовою системою.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар-невролог Калюжна - дуже хороший фахівець! Мучилася жахливими головними болями, порадили звернутися до неї. Дуже добре, уважно провела консультацію. Відмінний лікар. Рідкісне поєднання професіоналізму і душевних якостей. Задоволена, що знайшла таку підтримку і реальну допомогу в особі Тетяни Євгенівни.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Не уявляю, як би я впорався з міжхребцевою грижею, головними болями і болями в шиї без Патрашку Катерини Вікторівни. Її терапевтичні методи настільки ефективні, що результати помітні вже після перших процедур.
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна - мій ангел-охоронець. Її підхід до лікування неврологічних проблем такий унікальний, що завдяки їй я знову почуваюся живим і вільним від болю.
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був дуже розчарований у некваліфікованій неврологині Ковальчук, до якої звернувся. Вона проявила непрофесіоналізм і не змогла надати мені адекватне лікування. Я настійно рекомендую уникати її, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.
 
Margarita27 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де ведуть прийом Тетяна Калюжна і Катерина Патрашку?
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна приймає в клініці Лікаріум на вул. Генуезькій, 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід із некваліфікованим неврологом Танєєвим був повним розчаруванням. Він не тільки проявив непрофесіоналізм, а й припустився серйозних помилок у діагностиці. Не рекомендую нікому витрачати час і гроші на відвідування цього лікаря.
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вирішив звернутися до невролога, але, на жаль, обрав некваліфікованого фахівця - Фернандеса де Рівес Сергія Францисковича. Він виявив повну відсутність знань у своїй галузі і не зміг правильно визначити мою проблему. Я дуже розчарований і настійно рекомендую уникати до нього звертатися.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Хороший невропатолог Одеса відгуки (Хороший невропатолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: