Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Найкращий нутриціолог Одеси (Найкращий нутриціолог Одеси)
Найкращий нутриціолог Одеси
Dana1990 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий нутриціолог Одеси


Добрий день! Дівчата з вас хто-небудь худнув за допомогою нутриціології? Розкажіть як все відбувається і до кого краще звернутися?
 
Aza Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Я худла за допомогою нутриціологині Кузьмінової О.В. Вона спочатку шукає причину в організмі, знаходячи її, проліковує, тільки потім коригує харчування - щось прибирає, щось додає, все це виходячи з ваших смакових уподобань. З її допомогою я змогла схуднути на 10 кг за 2 місяці. Можу рекомендувати!
 
Алла758 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Все правило описала, Aza, спочатку Катерина Вікторівна йде і знаходить причину вашої ваги, а потім змінює харчування. Теж її рекомендую, я і моїм подругам вдалося домогтися ідеальної ваги за допомогою Катерини Валеріївни.
 
Кіра20 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Решетник Катерину! Я балерина і для мене правильне харчування стоїть на першому місці, до Катерини Решетник я постійно сиділа на дієтах і була голодною.
 
Burova Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Решетник Катерини за консультацією щодо харчування та вітамінів. Маю проблеми зі здоров'ям. Отримала всю необхідну інформацію. У неї великий досвід і розуміння суті проблеми. Рекомендую!
 
Anisya Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина - чудовий фахівець. Прекрасно підібрала методику, яка підходить для мене, прибрала у мене кишковий дискомфорт і навчила правильно харчуватися.
 
Арабелла2020 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена роботою Катерини Кузьмінової, підходить до вирішення проблеми ґрунтовно і природно допомагає!
 
Еліза75 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, можете детальніше описати методику роботи Катерини Кузьмінової? І номер телефону.
 
Арабелла2020 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування відбувається за певною системою.  Перед консультацією зв'язуйтеся з Катериною Валеріївною і вона дає вам список аналізів. Потім відбувається консультація, де ви розбираєте аналізи; призначає лікування, якщо це необхідно; розписує план харчування на місяць; план тренувань; дає рецепти правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контролює динаміку раз на два тижні. І консультація щодо закріплення отриманих результатів і знань, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації.
  Контактний телефон - 0931536900
 
Харитина Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть ще про методи Катерини Решетник?
 
Anisya Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість первинної консультації з готовими аналізами - 3000 грн, до неї входить: консультація;
розбір аналізів (готових); призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; література з рецептами правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні і консультація щодо закріплення отриманих знань ЗСЖ - 2000 грн, у неї входить:
консультація; план харчування на два тижні; рекомендації.

Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер.
 
Dana1990 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Найкращий нутриціолог Одеси (Найкращий нутриціолог Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: